Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON YEMEKTE BULUŞTU

219

Kadınlar 3.Lig Play-Off’ta şampiyon olarak Kadınlar 2.Lige yükselen Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol Takımı Ciğerci Yakup‘ta yemekte bir araya geldi.

Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol Takımı oyuncuları, yöneticileri ve teknik heyeti Ciğerci Yakup’ta şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Büyük bir başarıya imza atarak ilimizin gururu olan Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol takımı şampiyonluk yemekte bir araya gelerek şampiyonluğu kutladı.

Talasgücü Belediyespor A Takım Teknik Direktörü Halil Aslan’ın ev sahipliği yaptığı yemekte şampiyonluk kutlandı. Şampiyonluğun sevincini ve mutluluğunu yaşayan Kırmızı-Siyahlı takımın genç kızları yemekte bir araya gelmenin de sevincini yaşadılar.

Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol takımı Teknik Direktörü Enes Karakaya, “Şampiyon olduktan sonra bize arayan soran ve tebrik eden herkese teşekkür ediyorum. Bu yemeği bize veren Halil Aslan hocamıza teşekkür ediyorum. Bu kızlarımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Her yıl bu başarılarımızın üzerine yenisini ekleyerek gideceğiz. Şehrimizin kızlarına sahip çıkmasını istiyoruz. Biz durmadan çalışmaya devam edeceğiz yeter ki bu büyük şehir bizlere sahip çıksın bu çocukların ellerinden tutsunlar. Şampiyonluk bir kez daha Kayserimize hayırlı olsun” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.