Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYONU ALKIŞLADILAR!…

Esen Makina Belsinspor, ligin son maçında Yahyalıspor’a 5-2 mağlup oldu ‘Şampiyon Yahyalıspor’a başarılar dileriz’ diye Mavi-Beyazlılar Yahyalı İlçe Stadı’nda rakibi alkışlarla karşıladı.

249

Esen Makina Belsinspor’lu futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler, Yahyalı İlçe Stadı’nda sahaya çıkan Şampiyon Yahyalıspor’u koridor yaparak alkışlayarak tebrik ettiler.

Sezon başından beri kıyasıya şampiyonluk mücadelesi verdiği rakibini bu kez şampiyonluğundan dolayı büyük jest yaparak tebrik eden Esen Makina Belsinspor camiasının fair-play örneği sergiledi. Kayseri Süper Amatör Küme’nin 26.haftasında Esen Makina Belsinspor ile karşılaşan Yeşil-Beyazlı takıma konuk ekip büyük bir jest yaptı. Yahyalı İlçe Stadı’nda sahaya ilk çıkan konuk ekip Esen Makina Belsinspor oldu.  Sahanın girişinde koridor oluşturarak şampiyon olan Yahyalıspor’u bekleyen Mavi-Beyazlı oyuncular Yahyalıspor’u sahaya çıkması ile birlikte oyuncuları tek tek tebrik edip alkışladılar. Yahyalıspor’lu futbolcuları sahaya çıkarken rakip takımı Süper Amatör Küme’de ilk şampiyonluğundan dolayı alkışladı. Esen Makina Belsinsporlu futbolcular, teknik heyet ve yöneticilerin bu hareketi Yahyalı İlçe Stadında yer alan Yeşil-Beyazlı tribünler tarafından dakikalarca alkışlandı. Alkışlar Esen Makina Belsinspor’a..

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.