Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SANAYİ ESNAFSPOR YENİ YÜZÜ İLE

557

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Sanayi Esnafspor güçlü yönetimi ve güçlü kadrosu ile iddialı geliyor.

Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan ve çalışmalarına Temmuz’un ortasında başlayacak olan Sanayi Esnafspor Kulübü yeni bir oluşum içerisinde.

Yeni sezon öncesi ilk olarak Genel Kurul yaparak yeni yönetimini oluşturan Sanayi Esnafspor, ardından çalışmalarına hızlı başladı. Genç ve dinamik yeni yönetim ile önceki gün Beştepelerde yer alan Bey-za Restaurantta bir araya gelen Yeşil-Beyazlı yönetim yeni sezon öncesi toplantısını gerçekleştirdi.

İşte yeni yönetim…

Sanayi Esnafspor’a genç başkan. Sanayi Esnafspor Kulübü 26 Mayıs 2019 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul toplantısında yeni yönetim ve başkanını belirledi. Kulüp Başkanlığına hala Sanayi Esnafspor’da faal futbol oynayan genç iş adamı Selçuk Varlı başkan olarak seçildi. Başkan Selçuk Varlı’nın yeni yönetiminde Ferhat Taşdelen, Şaban Yüksel, Tuncay Demir, Süleyman Fidan, Faruk Yıldız, Ender Öztürk, Mehmet Taşpınar ve Ahmet Tidim gibi isimler yer aldı.


5 yıllık plan belirlendi….

Sanayi Esnafspor yeni yönetimi ve teknik heyeti 5 yıllık plan ve projesini belirledi. Yeni sezonla birlikte 5 yıl içerisinde başarıdan başarıya koşmak isteyen Sanayi Esnafspor Kulübü gümbür gümbür geliyor. 5 yıllık proje içerisinde alt yapı oluşumuna büyük önem veren Sanayi Esnafspor yönetimi kısa zaman içerisinde adından söz ettirmekte kararlı.

Sezon açılışı 17 Temmuz’da…

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Sanayi Esnafspor takımı 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü yapacağı top başı ile sezonu açacak. Antrenörler Faruk Yıldız ve Mehmet Taşpınar yönetiminde ilk antrenmanını gerçekleştirerek yeni sezona ‘Merhaba’ diyecek olan Yeşil-Beyazlılar yeni sezondan ve gelecekten çok umutlu. Yeni yönetim kadrosu, yeni genç dinamik antrenörler ve genç bir kadro ile Birinci Amatör Küme’ye damga vurmayı hedefliyor.(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)


Yoruma kapalı.