Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TALAS ANAYURT ŞAMPİYON

İkinci Amatör Küme C Grubu lideri Talas Anayurtspor, ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti ve adını Birinci Amatör Küme'ye yazdıran ilk takım oldu.

661

İkinci Amatör Küme’de ilk şampiyon belli oldu. c Grubu lideri Talas Anayurtspor bugün oynadığı maçta Sümerspor’u yenerek mutlu sona ulaşan ilk takım oldu.

2018 yılının kurulan ilk kulübü olan Talas Anayurtspor ilk sezonunda şampiyon olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu sezon C Grubunda oynadığı futbol ve aldığı sonuçlar ile dikkat çeken Kırmızı-Siyahlılar ilk sezonunda büyük bir başarıya imza attı. Ligin 17.haftasında bugün Argıncık  Stadı 2 Nolu Sahada oynadığı maçta Sümerspor engelini 4-0 gibi net bir sonuçla geçerek mutlu sona ulaşan Kırmızı-Siyahlılar ligin son haftasında prestij için çıkacak.

İlk Sezonda Şampiyonluk Geldi….

Kayseri’nin 2018 yılında kurulan ilk kulübü olan Talas Anayurtspor ilk sezonunda şampiyon oldu. Kurulduğu günden bugüne kadar oynadığı futbolla şampiyonluğu sonuna kadar hak eden   Talas Anayurtspor kısa zamanda iyi bir başarıya imza attı. Kısa zamanda kurulma kararı alan ve 5-6 aylık süreçte mücadele ettiği İkinci  Amatör Küme’de bir çok takımı geride bırakarak mutlu sona ulaşan Talas Anayurtspor’da her şey yolunda.

Talas Anayurtspor Kulüp Başkanı Murat Akgöz, Teknik Direktörler Volkan Bektaş ve Ersin Ülker yönetimindeki Talas Anayurtspor güçlü kadrosu ile bitime bir hafta kala İkinci Amatör Küme’de ilk şampiyonluğunu ilan eden takım oldu.

Hedeflerine Ulaştılar….

Kurulduktan sonra kadrosu ile şampiyonluk en büyük adayı olarak görünen Talas Anayurtspor Kulübü hedefine ulaştı.  Talas Anayurtspor Kulübüne kurmaya karar verdikten sonra transferde önemli isimleri kadrosuna katan Kırmızı-Siyahlılar ilk sezonunda yaşadığı bu büyük başarı ile takdir topladı. Gelecek sezon Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Talas Anayurtspor kadrosunu bozmayıp 2-3 oyuncu alarak yollarına devam edeceği öğrenildi.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.