Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Teşekkür Ziyareti

Kayseri Gençlerbirliği takım kaptanı Adnan Aksu’ya sezon boyunca vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı plaket ve forma hediye edildi.

320

2017-2018 sezonu Birinci Amatör Küme B Grubunu lider olarak tamamlayarak adını Süper amatör Küme’ye yazdıran Kayseri Gençlerbirliği gelecek sezon için kolları sıvadı. 2018-2019 sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayseri Gençlerbirliği şimdiden çalışmalara başladı. Birinci Amatör Küme’de şampiyon olan kadroda yer alan takımın tecrübeli oyuncu Adnan Aksu’ya sezon boyunca yaptığı maddi ve manevi desteklerinden dolayı kulüp antrenörleri Osman Bahadır Kökoğlu ve Enes Karakaya takım kaptanları Adnan Aksu’yu iş yerinde ziyaret ederek desteklerinden dolayı plaket ve forma hediye ettiler.

Gelecek sezon Süper Amatör Küme’de takımın büyük destekçisi olacak olan aksu Çelik Kapı takıma her anlamda destek verecek.  Şimdiden hazırlıklarına başlayan Kırmızı-siyahlılar birkaç genç sporcu ile görüşmelerini sürdürüyor.

Kayseri Gençlerbirliği’nin şampiyon olmasından büyük pay sahibi olan Adnan Aksu, gençlere adeta taş çıkarttı. Oynadığı futbol ve kişiliği ile bir çok kişiye örnek olan Adnan Aksu, takım kaptanlığı yaptığı Gençlerbirliği takımına maddi ve manevi anlamda sezon boyunda büyük destek verdi. Anlamlı hediyeler için çok teşekkür ettiğini belirten Adnan Aksu, “ Kayseri Gençlerbirliği takım benim gönlümde yeri çok başka. Her zaman destek olmaya devam edeceğim. Hocalarıma çok teşekkür ederim. Gerçekten beni çok mutlu ettiler. Her zaman elimizden geldiği kadarıyla hem maddi hem de manevi” dedi.

Sezon boyunca destekleri esirgemeyen Adnan Aksu’ya desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirten antrenörler, “ Adnan abinin yeri bizde çok farklı. Sezon boyunca bizi maddi ve manevi anlamda çok destek verdi. Bize nezaketen olsun küçük bir hediye takdim etmek istedik.  Camiamızda böylesi insanlara her zaman ihtiyacımız var. Bu hep maddi anlamda olacak değil, manevi anlamda” diye konuştular. (Haber-Foto: Memduh Borazan)           

Yoruma kapalı.