Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TREND TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

659

Trend Gayrimenkulspor’da transferler çalışmaları devam ediyor.

Mehmet Özet Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala hazırlıklarını sürdüren Mavi-Beyazlı takımda transferlerde devam ediyor.

Yeni sezon öncesi kadrosuna bir birinden önemli isimleri dâhil eden Trend Gayrimenkulspor, ligin başlamasına kısa bir zaman kala oynadığı ve oynayacağı hazırlık maçları ile eksiklerini görmeye devam ediyor. Teknik Direktör Emin Gök nezaretinde yoğun bir antrenman programına tabi tutmaya devam ediyor. Trend Gayrimenkulspor, kadrosuna 3 yeni ismi dâhil etti. Mavi-Beyazlılar son olarak Develispor’da forma giyen tecrübeli oyuncu 1982 doğumlu Mehmet Kındık, İstikbal Mobilya Kayserispor’dan 2000 doğumlu Muhammed Akçiçek ve 2001 doğumlu Serkan Yıldız’ı renklerine bağladı.  Kadrosuna kattığı üç yeni isim takımla birlikte çalışmalara başladılar.

“Kadroya yeni 3 isim”

Yeni sezonda sıkıntı yaşamak istemeyen Trend Gayrimenkulspor transferlerine devam ediyor. Mavi-Beyazlılar İstikbal Mobilya Kayseri alt yapısından yetişen Serkan Yıldız ve Muhammed Akçiçek’in yanı sıra ligin tecrübeli oyuncularından Mehmet Kındık’ı transfer etti. Mevcut kadroya yaptığı 3 yeni isimle daha da güçlenen Trend Gayrimenkulspor 10 gün sonra başlayacak olan yeni sezon iyi bir giriş yapmak istiyor. Hem genç hem de tecrübeli isimlerin yer aldığı Trend Gayrimenkulspor’da gözler yeni sezonda nasıl bir performans ortaya koyacağı merak konusu.

“Kararlarını verdiler”

Sezon başından beri isimleri birçok takımla anılan Mehmet Kındık ile Muhammed Akçiçek son kararlarını verdiler. Daha önce birçok takımla görüşmelerine rağmen tercihlerini Trend Gayrimenkulspor’dan yana kullanan her iki oyuncu yeni sezonda Mavi-Beyazlı forma altında mücadele edecekler. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.