Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Ülkü’den Orta Sahaya Takviye

Süper Amatör Küme takımlarından Kocasinan Ülküspor'dan orta sahaya önemli takviye...

719

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor, Real Çelik Kapıspor’dan tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Zeren’i transfer etti.

Orta sıralarda mücadele eden ve başarılı bir sezon geçiren Mavi-Beyazlılar gelecek adına önemli hamleler yapmaya devam ediyor. bir yandan kadrosunu güçlendiren Kocasinan Ülküspor bir yandan ise önemli oyunculara adeta teklif yağıyor. Geçtiğimiz günlerde golcü oyuncusu İsmail Aydoğdu’yu  Giresun Süper Amatör Küme ekiplerinden 1957 Espiyespor’a gönderen  Mavi-Beyazlılarda 3-4 oyuncusuna teklif var.

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan ligin ikinci yarısına mağlubiyetle başlayan Mavi-Beyazlılar rakibi Real Çelik Kapıspor’dan  tecrübeli ve başarılı orta saha oyuncusu Emre Zeren’i kadrosuna kadar orta sahasını güçlendirdi. Teklif patron İbrahim Sungur raporu doğrultusunda transfer edilen Emre Zeren bu hafta sonu oynanacak olan Erkiletspor maçında oynaması bekleniyor.

Futbola 2001 yılında Kayseri Yavuzspor’da başlayan 1990 doğumlu önemli oyuncu Yeni DSİspor, Erkiletspor, Trabzon 3861 Spor (Himmetdedespor), Gültepespor ve son olarak Real Çelik Kapıspor formaları giydi.

(Memduh BORAZAN- Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.