Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ

278

Merhum Cuma Uluçay’ın adının verildiği İkinci Amatör Küme 2018-2019 sezonu hafta sonu oynanan karşılaşmada ile başladı.

Maç öncesi merhum Cuma Uluçay’ın ağabeyi Yusuf Uluçay, Makfitspor soyunma odasına gelerek başarılar diledi. Oldukça duygusal anların yaşandı karşılaşma öncesi, “ Unutmadık, Unutmayacağız” pankartı ile çıkan Makfitspor takımı ve Cuma Uluçay’ın ağabeyi Yusuf Uluçay ve Kılıçaslan Yıldızspor takımı hep birlikte merhumu andılar.

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme C Grubunda hafta sonu Vali Muammer Güler Stadında oynanan Makfitspor ile Kılıçaslan Yıldızspor maçı öncesi duygusal anlar yaşandı.

Yusuf Uluçay yaptığı açıklamada ise, “Cuma kardeşimin yakın arkadaşları olduğunuz için bizim ailemizin acını paylaşmak adına yaptığını bu güzel organizasyon için  hepinize canı gönülden teşekkür ederim.  Sizlerde kardeşimin yakın arkadaşlarınız.  Spor camiasının bir evladıydı.  Her ne kadar benim kardeşimse sizin de kardeşiniz ağabeyinizdi.  İnşallah bundan sonra ona yapacağımız en güzel şey hatıralarını yâd etmek, canlandırmak ve dua etmek. Kardeşim hepinizin abisiydi.  Bende siz bir abi, arkadaş ve kardeş olmaya her zaman hazırım.  Çünkü onun emanetleri benim başımın tacıdır.  Bu sadece aile olarak değil, aile olarak arkadaşları ve kardeşleri olarak da hepinizin başımın tacısınız.  Ne zaman nerede maddi manevi bir sıkışıklığınız olursa elimden geldiği kadar gücümün yettiği kadar yanınızdayım” diye konuştu.

Makfitspor’un takım kaptanı Mehmet Akif Kurt ise, “ Cuma ağabeyim benim bir abim gibiydi. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun.  Onun yokluğunu her zaman hissedeceğiz. Tüm amatör camiada hissedecek.  Kimin başı sıkışsa hangi kulüp derde düşse herkes Cuma abiyi arardı.  Artık arayacak bir abimiz kalmadı maalesef.  Tekrar başımız sağ olsun. Nurlar için yatsın” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.