Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YAĞMUR YAĞDI, MAÇ ERTELENDİ

İkinci Amatör Küme A Grubunda bugün Pınarbaşı İlçe Stadında oynanan Pınarbaşı Belediyespor ile Bünyan Belediyespor maçı 27.dakikada yoğun yağmur nedeniyle hakem tarafından ertelendi.

358

 

Pınarbaşı Belediyespor ile Bünyan Belediyespor ligin 13.haftasında Pınarbaşı İlçe Stadın’da  bugün sat 13.00’de karşı karşıya geldi.

İkinci Amatör Küme A Grubunda bugün Pınarbaşı İlçe Stadında oynanan Pınarbaşı Belediyespor ile Bünyan Belediyespor maçı 27.dakikada yoğun yağmur nedeniyle hakem  Aydoğan Mantar tarafından ertelendi.  27.dakikada 1-1 devam eden karşılaşmada bir anda bastıran yoğun yağmur nedeniyle saha bir anda yağmur suları ile doldu. Yağan yoğun yağmurun ardından  Pınarbaşı İlçe Stadı bir anda su ile doldu ve maçın orta hakemi Aydoğan  Mantar, yardımcıları Dursun Asutay ve Hakan Çam’ı yanına alarak maçı tatil ettiğini açıkladı.  Sahanın elverişsiz hale gelmesinden sonra  ertelenen karşılaşma ilerleyen günlerde oynanması bekleniyor. Bu konu ile ilgili açıklamayı Futbol İl Temsilciliğini verecek. (Haber: Memduh BORAZAN-Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.