Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YAHYALI’DA FLAŞ GELİŞME

241

2018-2019 sezonunu şampiyon olarak tamamlayarak Spor Toto Bölgesel amatör Lige yükselen Yahyalıspor’da Teknik adam Erkan Demirel, devam edecek mi etmeyecek mi?.
Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’yi namağlup şampiyon olarak tamamlayan ve BAL’a yükselen temsilcimiz Yahyalıspor’da hareketlilik başlıyor.

Yahyalıspor yönetimi ilk olarak Teknik Direktör konusu çözecek ve ardından transfer için düğmeye basacak. Mevcut Teknik adam Erkan Demirel ile yola devam etmek isteyen Yeşil-Beyazlı yönetimin ufak pürüzleri gidermeye çalıştığı gelen haberler arasında.

Ufak pürüzler var…
2019-2020 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil edecek olan Yahyalsıpor’da mevcut Teknik Direktör Erkan Demirel ile yola devam edecek mi etmeyecek mi belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz günlerde Yahyalıspor yönetimi ile tecrübeli teknik adam bir araya geldi. Yapılan görüşme olumlu geçerken ufak pürüzlerin olduğu öğrenildi. Ufak pürüzlerin giderilmesinin ardından Yahyalıspor camiası Erkan Demirel ile yoluna devam edecek.

Teklifler var…
Yahyalıspor’u şampiyon yaparak BAL özlemini sonlandıran tecrübeli ve başarılı Teknik Direktör Erkan Demirel’e Kayseri dışından teklif geliyor. Birkaç takımdan resmi olarak teklif alan Demirel, ilk önceliği Yahyalıspor. Yahyalıspor ile yapacağı son görüşmenin ardından karar verecek olan Erkan Demirel’in durumu birkaç hafta sonra tam anlamıyla netlik kazanacak.

(Özel Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.