Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Yavuzspor’da Ayrılık!

Birinci Amatör Küme'de kalmayı garantileyen Kayseri Yavuzspor'da sezonun tamamlanmasının ardından ilk ayrılık geldi.

437

2017-2018 sezonu Birinci Amatör Küme’de ligin son haftasında aldığı galibiyetle ligde kalan Kayseri Yavuzspor’da ayrılık.

Takımın genç ve başarılı genç oyuncusu Ahmet İkiz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile ayrıldığını duyurdu.  3 sezondur Kayseri Yavuzspor’un başarısı için ter döken genç kanat oyuncusu Ahmet İkiz bu sezon oynadığı maçlarda attığı goller ve asistler ile dikkat çekti. Kanat oynamasına rağmen 8 gol kaydeden Ahmet İkiz, Kayseri Yavuzspor’dan ayrılmasından sonra hangi takıma transfer olacağı merak konusu.

Ahmet İkiz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ” 3 sezon formasını giydiğim 2. Amatör’den, 1. Amatör’e kadar emek verdiğim iyi günde kötü günde yanında olduğum Kayseri Yavuzspor’dan kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım. 3 sezon boyunca aynı formayı terlettiğim gelmiş geçmiş bütün takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Şimdiki Kayseri Yavuzspor’da mücadele eden arkadaşlarıma ve yönetimdeki abilerime başarılar dilerim yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

Yoruma kapalı.