Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YENİ YÖNETİM VE TAKIM YEMEKTE BULUŞTU

392

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor dün yeni yönetim, teknik heyet ve futbolcular akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yeni başkan ve yeni yönetim kurulu üyeleri önceki akşam Kemal Koçak’ta yemekte bir araya geldi. Yeni bir yapılanmaya giden Trend Gayrimenkulspor Kulübü gücüne güç katarak yoluna devam edecek.

Yeni yönetim, teknik heyet ve futbolcuların katıldığı yemekte oldukça renkli görüntüler yaşandı. Trend Gayrimenkulspor, ligde kalan son 9 haftada 9 galibiyet hedefliyor.  Mavi-Beyazlılar kalan son 9 haftada Gençlerbirliği,  Esen Makina Belsinspor, Kayseri Yolspor,  Kocasinan Şimşekspor,  Kayseri Sağlıkspor,  Kayseri Demirspor,  Özvatan Gençlikspor,  Talas Anayurtspor ve ligin son haftasında  Hacılar Erciyesspor maçı ile sezonu tamamlayacak olan Mavi-Beyazlılar her maçı tek tek düşünüyor.

Onursal Başkan Mahmut Koçyiğit: “Takımımız daha iyi yerlerde olacak”

Trend Gayrimenkulspor Kulübünün önceki yönetiminde yer alan Onursal Başkan Mahmut Koçyiğit yaptığı açıklamada, “ Burada buluşmamızın amacı mevcut yönetimin fesih edilerek yeni bir yönetimin oluşması. Bu zamana kadar kulübümüze verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ederim.  Bugünden itibaren de kulübümüzü ve takımımızı  daha iyi bir yerlere getirmek  için  daha üst liglerde  taşımak için yönetim değişikliğine ihtiyaç olmuştur. Yeni yönetim başkanımızda Emre Arıkan olmuştur.  Kulübümüze büyük katkıları olacağını biliyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.