Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEVELİSPOR’DA ŞOK AYRILIK ! BIRAKTILAR..!

Süper Amatör Küme'nin yeni takımı Develispor'da yaklaşık 1 ay önce takımın başına getirilen Murat Bozdemir ile Şirvan Çeçen ligin başlamasına az bir süre kala takımdan ayrıldılar.

435

Bozdemir & Çeçen ikilisi bıraktı

Bu sezon Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’ye yükselen Develispor’da sıcak saatler yaşanıyor. Bu sezona bomba gibi başlamayı planlayan ve hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Develispor, antrenörlük koltuğuna Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen’i getirmişti. Ardından peş peşe transferle yapılmıştı. Ancak Süper Amatör Küme’nin başlamasına 2 haftadan az bir süre kala Bozdemir ile Şirvan Çeçen takımdan ayrılma kararı aldılar. Hocalarla birlikte transfer edilen oyuncular da takımdan ayrıldı.

Hocalarla birlikte oyuncular da bıraktı

Murat Bozdemir’in raporu doğrultusunda transfer edilen oyuncular da hocaların ayrılmasının ardından takımdan ayrılma kararı aldı. Transferleri gerçekleşen Erman Deveci, Emre Ulu, Aziz Çağlar Şahin, Erhan Karakaya, Mustafa Karakaya, Samed Karakoyun ve Salih Bahadır Soylu bu olayın ardından ayrılma kararı aldılar.

Şimdi ne olacak ?

Yaşanan bu şok olayın ardından Develispor yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Ligin başlamasına kısa bir süre kala hocaların ve oyuncuların ayrılmasının ardından Develi’nin ligde nasıl mücadele edeceği merakla bekleniyor.

Yoruma kapalı.