Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TALASGÜCÜ TOPBAŞI YAPTI

206

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Talasgücü Belediyespor 2020-2021 sezonu hazırlıklarını start verdi.

2020-2021 futbol sezonunda ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Talasgücü Belediyespor sahaya indi.  Talas’ta bulunan Atatürk Stadyumunda yeni sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Halil Aslan nezaretinde yeni sezon hazırlıklarına start veren Sarı-Lacivertlilerde tek hedef yeni sezonda şampiyonluk.

Yeniler takımda…

Talasgücü Belediyespor yeni sezon öncesi kadrosuna kattığı 8 yeni isimden 7’si ilk antrenmanda yer alırken, 1 isim yer almadı. Yahyalıspor’dan transfer edilen Turgay Aydoğan dışında diğer isimlerin tamamı takıma katıldılar. Sarı-Lacivertlilerde yeni transfer Güven Yılmaz, Ayhan Öztürk, Halil Alkan, Mehmet Şükrü Önder, Ramazan Taş, Bilal Kılıç ve Bünyamin Demir yer aldı.

Kadro tamam…

Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile başlayan Talasgücü Belediyespor’da kadro tamam. 22 kişilik bir kadro oluşturan Sarı-Lacivertliler yeni sezon hazırlıklarına 2 eksik ile başladı. İzinli olan Resul Ekrem Turhan ve Turgay Aydoğan dışında eksik bulunmazken iç transferde yeniden anlaşılan oyuncuların yanı sıra alt yapıdan çıkan oyuncular ile teknik heyet 22 kişilik kadroyu oluşturdu.

Teknik heyet belli…

Talasgücü Belediyespor’da Teknik Direktör Halil Aslan’ın ekibinde yardımcı antrenörler Göksel Zehir, Altan Güneş, Göksel Arısoy ve kaleci antrenörlüğünü ise Cengiz Balcıoğlu yapacak.  Sezon açılışında UEFA B Kursunda olan genç ve başarılı isim Altan Güneş yer almazken, geçtiğimiz sezon Talasgücü Belediyespor’da forma giyen Göksel Arısoy yeni sezonda teknik ekipte görev yapacak.

Yoruma kapalı.