Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAYSERİGÜCÜ FK MASTERLERE SPONSOR

510

Kayserigücü FK Masterler takım yeni sezon öncesi tanışma ve yemekte bir araya geldi. Sarı-Siyahlıların yeni sezon sponsoru Başak Turizm oldu.

2020-2021 sezonu Ulusal Veteranlar Masterler Konfederasyonu Liginde mücadele edecek olan Kayserigücü FK Masterler takımı yeni sezon için kolları sıvadı. Yeni sezon öncesi Argıncık’ta bulunan kulüp binasında tanışma ve yemekte bir araya gelen Sarı-Siyahlılarda keyifler ve moraller yerinde. Yeni sezon için çalışmalarına start veren Kayserigücü FK Masterler takımı ise hedefini ise şampiyonluk olarak belirledi. Yeni sezon öncesi mevcut kadrosunu koruyan Kayserigücü FK Masterler takımı yapacağı bir kaç takviye ile gücüne güç katmayı planlıyor. Yapılan tanışma ve yemekte yönetim kurulu üyeleri, antrenörler, sporcular ve davetliler katıldı.

Yeni sponsor Başak Turizm oldu…

Kayserigücü FK Masterler takımın yeni sponsoru Kayseri’de faaliyet gösteren BAŞAK Turizm oldu. Yeni sezonda Kayserigücü FK Masterler takımına hem maddi hem de manevi anlamda büyük destek verecek olan Başak Turzim yetkililer ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdiler. Sarı-Siyahlı takıma Başak Turizm sahipleri Sedat Demirtaş, Ali Çolak, Mehmet Çınar ve İsmail Yıldırım takıma her türlü desteği verecekler.

Kayserigücü FK Masterler Takımı Başkanı İsmail Okumuş yaptığı açıklamada, “Başak Turzim ailesi Kayserigücü FK Masterler Takımına gerek forma desteği, gerek yağmurluk desteği gerek eşortman gerekse desplasmanlara gittiğimiz zaman bizlerin her zaman yanlarındalar. Spora destek demek bu demek. Her zaman spor ve sporcunun yanlarındalar. İstiyoruz ki Kayseri camiasında da bu tür aktivetelerin artılması. Başak Turzim ailesine özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.