Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SEDAT KILINÇ İMZAYI ATTI

338

1966 Turanspor Kulüp Başkanı Murat Canıtez ve yönetimi Onursal Başkanı Sedat Kılınç’ı ziyaret etti. Sedat Kılınç, onursal üyelik imzasını attı.

Kayseri amatör takımlarından 1966 Turanspor koronavirüs (Covid-19) nedeniyle liglerin oynanmamasına rağmen çalışmalarına ve hazırlıklarına devam ediyor. Ligler başlayacak mı gibi hem projelerini hem de ziyaretlerini sürdüren 1966 Turanspor Kulübü takıma maddi ve manevi anlamda büyük destek veren Sedat Kılınç’ı ziyaret ederek onursal üyelik imzalattılar.

1966 Turanspor Kulüp Başkanı Murat Canıtez yaptığı açıklamada, “1966 Turanspor kuruluşundan bu yana maddi manevi desteklerini esirgemeyen onursal başkanımıza iş hayatı boyunca başarılar dileriz. Kayserimizin böyle iş adamlarının amatör spor kulüplerine destek vermeleri halinde yetenekli çocuklarımızı gençlerimizi üst liglerde taşıyacak kendilerini gösterecek üst liglerde oynama şansı yakalamalarına belki de Kayserispor ya da diğer Süper Lig takımlarında oynama şansı doğacaklarına vesile olacaklardır. İnşallah dünyayı etkisi altına alan koronavirüs bir an önce biter bu zor günleri geride bırakıp kaldığımız yerden başarılı şekilde devam ederiz. Futbol camiasını amatörü çok özledik futbolcularımızı diğer futbol kulüplerini özledik güzel çekişmeli mücadeleyi özledik, futbolcularımızı özledik, yeşil sahaları özledik. İnşallah bu süreçleri en kısa zamanda atlatır normal hayatımıza geri döneriz. Ben buradan bizleri yalnız bırakmayan büyük Turanspor ailesine Turanlı hemşerilerimize büyüklerimize gençlerimize futbolcularımıza sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Yoruma kapalı.