Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAZANAN KAYSERİ OLSUN

Talasgücü Belediyespor ile Yahyalıspor Pazar günü Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahada saat 15.30’da baraj maçı (play-out) maçında karşılaşacaklar. Karşılaşmayı Ankara Bölgesinden Salih Aytaş  yönetecek.

347

 

2017-2018 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta 32 puanla 7.sırada tamamlayan Talasgücü Belediyespor ile Kayseri Süper Amatör Küme’yi 65 puanla şampiyon olarak tamamlayan Yahyalıspor yarın baraj maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı kazanan takım 2018-2019 sezonunda ilimizi Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmeye hak kazanacak. Yarın Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahada oynayacağı zorlu doksan dakika büyük mücadeleye sahne olması bekleniyor. Hem Talasgücü Belediyespor hem de Yahyalıspor hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladılar.  İki takımda da eksik oyuncu bulunmuyor. Talasgücü Belediyespor Teknik Direktörü Halil Aslan mı yoksa, Yahyalıspor Teknik Direktörü Yücel Sarıgül mu gülecek.

“Kazanan Kayseri Olsun”

Baraj maçında Talasgücü Belediyespor ile Yahyalıspor yarın karşı karşıya gelecekler.  Bu maçın kazananı kim olursa olsun kazanan Kayseri futbolu olsun. İki takımda bir sezon verdikleri emeğin karşılığını baraj maçı ile almış olacak.  Hem Talasgücü Belediyespor hem de Yahyalıspor arasında oynanacak karşılaşma dostça başlayıp dostça tamamlanması ve fair-play çerçevesinde oynanması bekleniyor.

“Gözler tribünde olacak”

Yarın oynanacak olan baraj maçına Kayserili futbolseverlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Özellikle Yahyalıspor taraftarı ilçeden gelerek takımlarına büyük destek vereceği öğrenildi. Her iki takımın taraftarları ve Kayseri spor camiası bu zorlu maçı kaçırmak istemiyor. Kayserispor maçının hemen ardından oynanacak olan baraj maçında Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahanın ful dolması bekleniyor.

“Hakemler Ankara’dan”

Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahada oynanacak olan Talasgücü Belediyespor ile Yahyalıspor maçını Ankara Bölgesi hakemleri yönetecek. Karşılaşmayı Ankara  Bölgesi Bölgesel Hakem Salih Aytaç yönetecek. Aytaç’ın yardımcılıklarını Volkan Altuntaş ve Engin Caner görev yapacak. Maçın 4.hakemi yine Ankara’dan Betül Baykan..  Hakem triosu nasıl bir performans ve nasıl bir yönetim sergileyecek.

Yoruma kapalı.