Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SAĞLIK MUTLU SONA ÇOK YAKIN

142

Kırmızı-Siyahlılar Pazar günü Yeşilhisar Belediyespor’u yenerek şampiyonluğunu resmi olarak ilan etmek istiyor.

Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme B Grubunda 36 puanla zirvede yer alan Çamlıca Sağlıkspor ligin 17.haftasında Pazar günü oynayacağı Yeşilhisar Belediyespor maçını kazanması halinde bitime 1 hafta kala şampiyonluğu garantileyecek. Sezon başında ligde kötü bir başlangıç yapmasına rağmen ardından toparlanan çıkışa geçen Kırmızı-Siyahlılar ortaya koyduğu performans ile dikkat çekiyor.

Rakiplerini tek tek geçerek şampiyonluğa bir adım kaldı. Pazar günü Argıncık Stadında oynayacağı Yeşilhisar Belediyespor maçını kazanmak isteyen Çamlıca Sağlıkspor ligin bitimine kalan 1 hafta kala işi bitirmek istiyor. Antrenör Gökhan Dursun yönetimindeki Kırmızı-Siyahlılar bu hafta şampiyonluğunu ilan ederek adını bir üst lige adını yazdırmakta kararlı.  Geride kalan 16.hafta sonunda 12 galibiyet ve 4 mağlubiyet alan Çamlıca Sağlıkspor topladığı 36 puanla zirvede yer alıyor. Geçtiğimiz hafta oynadığı maçta rakibi Talas Anayurtspor’u 2-1 yenerek büyük avantaj elde eden Çamlıca Sağlıkspor, gözünü şampiyonluğa çevirdi.

Çamlıca Sağlıkspor antrenörü Gökhan Dursun, “Sezon başı hedeflediğimiz doğrultuda yolumuza devam ediyoruz. Bu hafta Yeşilhisar Belediyespor maçını kazanıp şampiyonluğumuzu ilan etmek istiyoruz. Takım olarak iyi durumdayız ve iyi yoldayız. Gelecekte Çamlıca Sağlıkspor camiası daha iyi yerlere gelecek. Bundan kimsenin şüphesi olması. Bizin sezon başı inandık ve bunu başarmak için bir maçımız kaldı” diye konuştu.

Yoruma kapalı.