Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

İMZAYI ATTILAR

603

Kayseri Süper Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Ejder İş Makinaları
Kayserigücü FK, yeni sezon öncesi kadrosuna 4 yeni isim dahil etti.

Kayseri Süper Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Ejder İş Makinaları Kayserigücü FK yeni sezon öncesi kadrosuna 4 yeni ismi dahil etti.
2020-2021 futbol sezonunda Süper Amatör Küme mücadele etmeye hazırlanan Ejder İş Makinaları Kayserigücü Futbol Kulübü hem iç transferde hem de dış transferde oldukça hareketli günler yaşıyor. Kadrosuna daha önce birçok önemli isimleri kadrosuna dahil eden Sarı-Siyahlılar kadrosuna güç katmaya devam ediyor.

Sarı-Siyahlılar dış transferde son olarak Beyşehir Belediyespor forması giyen 1994 doğumlu Muhammet Furkan Aslan, 1994 doğumlu Bekir Türkmen, Kocasinan Şimşekspor’dan 1998 doğumlu Erman Çilsal ve Kayseri Şekerspor’dan 1997 doğumlu Ömer Baki Sarıkurt’u renklerine bağladı. Savunmaya ve orta sahaya önemli isimleri dahil eden Ejder İş Makinaları Kayserigücü FK yeni sezondan çok umutlu.

Ejder İş Makinaları Kayserigücü Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Doğanyiğit’in ofisinde düzenlenen imza törenine Başkan Yardımcısı Mustafa Akbul, Sportif Direktör Furkan Milli ve Teknik Direktör İsmail Okumuş katıldı. KAdroya dahil edilen Bekir Türkmen, Muhammet Furkan Aslan, Erman Çilsal ve Ömer Baki Sarıkurt kendileri Ejder İş Makinaları Kayserigücü Futbol Kulübü yapan sözleşmeye imza attılar.

Kadrolarına 4 yeni isim kattıklarını ifade eden Sportif Direktör Furkan Milli yaptığı açıklamada, “4 yeni isimler gücümüze güç kattı. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah verimli bir sezon geçirerek hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bunu başaracak güce ve kapasiteye sahibimiz. Bizim için 2020-2021 futbol sezonu çok güzel olacak. Bizler elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı düşünüyorum. Başkanımız ve yönetimimiz her zaman arkamızdalar. Bundan sonraki süreçte artık söz teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimizde” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.