Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

AMATÖR’E YENİ İSİM

103

Kayseri Süper Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Kayserigücü FK, yeni sezonda öncesi ismini değiştirdi. Sarı-Siyahlılar Ejder İşMakinaları Kayserigücü FK ismi ile mücadele edecek.

Kayseri Süper Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Kayserigücü FK, yeni isim. 2020-2021 futbol sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayserigücü Futbol Kulübüne Ejder Makinaları isim sponsoru oldu. Sarı-Siyahlı takımın yeni sezonda ismi Ejder Makinaları Kayserigücü FK olacak. Yeni sezon öncesi güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen Sarı-Siyahlılar gece-gündüz demeden yoğun çaba sarf ediyor. Bir yandan transfer çalışmalarını yürüten Ejder Makinaları Kayserigücü FK, bir yandan da isim sponsoru ve forma sponsorlarını açıklıyor. Süper Amatör Küme’ye her alanıyla güçlü bir şekilde girmek isteyen Ejder Makinaları Kayserigücü FK, bütün çalışmalarını ve planlarını tamamladı.

Ejder Makinaları sponsor oldu.

2020-2021 futbol sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayserigücü FK, yeni ismi belli oldu. Sarı-Siyahlı takıma Ejder Makinaları isim sponsoru oldu. Ejder Makinaları & İnşaat firması sahibi İsmail Eğin isim sponsoru oldu. Sarı-Siyahlı takım yeni sezonda Ejder Makinaları Kayserigücü FK olarak yeni  sezonda mücadele edecek. Kayseri’nin iş dünyasının önemli firmalarından biri olan Ejder Makinaları & İnşaat yeni sezonda ismini amatör bir kulübe verecek destek oldu. Kayseri futbol adına son derece önemli bir isim sponsorluğuna imza atan Kayserigücü FK, bir yandan da diğer

sponsorlar ile görüşmelerini sürdürüyor.

Resmi imzalar atıldı…

Yeni sezon öncesi isim sponsoru olarak Ejder Makinaları & İnşaat ile anlaşma sağlayan Kayserigücü FK, resmi imzalar atıldı.  Yapılan görüşmenin ardından Ejder Makinaları & İnşaat sahibi İsmail Eğin ile Kayserigücü FK Kulüp Başkanı Oğuz Doğanyiğit isim sponsorluğu konusunda anlaşma yapılarak sözleşmeyi imzaladılar. Kayserigücü FK, isim sponsoru olan Ejder Makinaları & İnşaat sahibi İsmail Eğin, “İsim sponsorluğumuz her iki tarafa hayırlı uğurlu olsun. İnşallah yeni sezonda Ejder Makinaları Kayserigücü FK ismi ile başarılı olacağımıza inanıyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Yoruma kapalı.