Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

OKUMUŞ: “ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK”

160

2019-2020 futbol sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele eden ve ligi 42 puanla tamamlayan Kayserigücü FK, alınan kararlar sonrası Süper Amatör Küme’ye yükseldi.

2020-2021 sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayserigücü FK, şimdiden yeni sezon için kolları sıvadı. Antrenör İsmail Okumuş yönetiminde yeni sezona devam edecek olan Sarı-Kırmızılılar hedefi ve planlarını belirlediği öğrenildi.

Kayserigücü FK antrenörü İsmail Okumuş yaptığı açıklamada, “Streslerle geçen bir sezonu daha şampiyon olarak geride bıraktık. Sonuna kadar hak ettiğimiz şampiyonluğumuz geçte olsa hedefe ulaşmış bulunuyoruz aslan payını duruşlarını hiçbir zaman bozmayan adam gibi adamlar sporcularımıza veriyor ve tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Yine sezon boyunca her daim yanımızda olan ve desteğini hiç bir zaman esirgemeyen değerli başkanımız Oğuz Doğanyiğit, Mustafa Akgül, Mehmet Şahin ve yönetim kurulunda bulunun yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Takım hocalarımız ve altyapı hocalarıma teşekkür ediyorum, sezon boyu bizi hiç yanlız bırakmayan oğlum Mustafa Uğur’a teşekkür ediyorum ve son olarak sezon boyunca bizi tribünde antrenmanda dışarıda içeride her daim yanımızda olan altyapı sporcularımıza, velilerimize, dostlarımıza ve adını söylemediğim yada hatırlamadığım dostlarımıza çok teşekkür ediyorum
KAYSERİGÜCÜ FK ailesi gerek alt yapısı ve A takım ile gün gün büyüyen çok büyük bir ailedir yeni sezonda da da hedefimiz şampiyonluktur.” dedi.

Yoruma kapalı.