Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ONLAR ARTIK KARAMAN’DA

Kayserili ve Kayseri takımlarından oynamış olan birçok futbolcu yeni sezonda Karaman Belediyespor forması giyecek.

936

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig takmlarından Karaman Belediyespor Kayserili ve Kayseri takımlarında oynamış olan Hakan Bahran, Engin Pilavcı,  Ahmet Ayhan, kaleciler Mustafa Öztürk ve Ufuk Alparslan yeni sezonda Sarı-Kırmızılı formayı giyecekler.

Yeni sezonda şampiyonluk hedefiyle sezona başlayacak olan Karaman Belediyespor transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hem iç transferde hem de dış transferde önemli isimleri kadrosuna katan Karaman Belediyespor Kayserili olan Hakan Bahran, Engin Pilavcı ve Mustafa Öztürk’ü transfer etti. Geçen sezon Kayseri Şekerspor forması giyen kaleci Ufuk Alparslan ve Ahmet Ayhan’da yeni sezonda Karaman Belediyespor ile sözleşme imzaladı.

 

İşte Kayserili Oyuncular:

Kayseri’de farklı takımlarda forma giyen profesyonellik yaşayan Kayserili 3 oyuncu Hakan Bahran, Mustafa Öztürk ve Engin Pilavcı yeni sezonda Karaman Belediyespor forması ile mücadele edecekler.

Hakan Bahran (O8 Ocak 1991)

Engin Pilavcı ( 11 Mart 1995)

Mustafa Öztürk (10 Ocak 1995)

 

 

Kayseri’de oynayan oyuncular:

Geçen sezon Kayseri Şekerspor forması giyen Kaleci Ufuk Alparslan ve sol bek Ahmet Ayhan yeni sezonda Karaman Belediyespor forması giyecekler.

Ufuk Alparslan (15 Ocak 1987)

Ahmet Ayhan (26 Mayıs 1997)

Yoruma kapalı.