Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YERKÖY BENLİ’YE EMANET

Birinci Amatör Küme takımlarından Yahyalı Yerköyspor’da yeni sezonda takımın başıan gen antrenör Muammer Benli getirildi.

411

2018-2019 futbol sezonunda Kayseri Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Yerköyspor yeni sezona eksiksiz girmek istiyor. Geçtiğimiz sezon takımın başında maçlara çıkan başkan Hacı Yusuf Şahin ardından yeni sezonda antrenörlüğe yeni başlayacak olan Muammer Benli olacak. Geçen sezon birçok maçta son dakikalarda yediği goller ile puan veya mağlup olan Yerköyspor yeni sezonda işi baştan sıkı tutacak ve şampiyonluğa oynayan bir takım olmak istiyor. 1988 doğumlu olan genç antrenör Muammer Benli, yeni sezonda Sarı-Siyahlı takımı çalıştıracak. 2011 yılında Erciyes Üniveristesi Beden Eğitimi Okulundan mezun olan  Muammer Benli, Gençlik ve Spor  Bakanlığında Sportif Eğitim Uzmanı olarak görev yapıyor. Yeni sezonda Yerköyspor’d ilk antrenörlük  deneyimi yaşayacak olan genç antrenör Muammer Benli ilk sezonunda şampiyonluk yaşamak istiyor.

Muammer Benli’nin takımın başına getiren Yahyalıspor Yerköyspor’da yardımcı antrenörlüğe ise Beden Eğitimi Öğretmeni Mesut Alas getirildi.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.