Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

3 KORNER 1 PENALTI ARTIK ETV’DE

91

Kayseri’nin dijital ekranı Etv Kayseri, yeni yayın dönemine oldukça güçlü yayınlarla girmeye devam ediyor. Kayseri spor kamuoyunun usta yazarları Erhan Kan ve Yavuz Yıkılmaz ile birlikte Memduh Borazan‘ı buluşturan 3 Korner 1 Penaltı, 23 Eylül Perşembe akşamı ilk yayınını gerçekleştirdi.

DİKKAT ÇEKEN YORUMLAR:
İlk yayın haftasında izleyicisiyle buluşan 3 Korner 1 Penaltı‘da usta gazeteci Erhan Kan moderatörlüğünde başlayan programda Tempo Medya Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz ve GazeteKayseri spor muhabiri Memduh Borazan‘ın yorumları dikkat çekti. Galatasaray galibiyetinin ertesine denk gelen programda hem bu maçı, hem de flaş gelişme olarak gündeme düşen Emre Demir transferinin konuşulduğu 3 Korner 1 Penaltı‘da, Giresunspor maçı öncesi değerlendirmelerde yapıldı.

KAYSERİ SPOR ŞEHRİ DEĞİL:
Moderatör Erhan Kan’ın Bellona Kadın Basketbol Takımı’nın yaşadığı sıkıntılara dikkat çektiği ve ”Kayseri bir sanayi şehri. Hatta Kayseri bir Gastronomi şehri bile. Ama spor şehri değil” ifadelerini kullandığı yorumuna ekleme yaparak ”Üzülerek söylüyorum ki, böyle giderse Belona Kadın Basketbol takımıda, Elektrikspor ve Erciyesspor ile aynı sonu yaşayacak” diyen Yavuz Yıkılmaz, bu duruma bir an önce el atılması gerektiğini söyledi. Memduh Borazan’ın Bellona Kadın Basketbol Takımı’nın yoluna Eurocup’ta devam edebilmesi için maddi desteğe ihtiyaç duyulduğunu ve takımın Romanya’ya borç parayla gittiğini açıkladığı programdaki iddialar izleyicilerde adeta şoke etkisi yarattı.

FERHAT YAĞMUR’DAN JEST:
Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur‘un yayın sırasında tatlı ikramıyla konuklarına jest yaptığı 3 Korner 1 Penaltı, yaklaşık 2 saat süren programıyla izleyiciden tam not aldı.

Yoruma kapalı.