Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ASKF’DEN ISITAN YARDIM

532

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Süper Amatör Küme’de yer alan 20 takıma
anorak yardımında bulundu. Ayrıca kulüplerin ihtiyaç duyduğu su yardımı yaparak takdir topladı.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Süper Amatör Küme’de yer alan 20 takıma anorak ve su yardımında bulundu. Her kulübe 2 adet toplamda 75 adet mont önceki gün Kayseri Sümer Amatör Evi’nde takdim edildi. Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mutlu Önal ve Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel öncülüğünde, Sümer Amatör Evi’nde bir araya gelen antrenörler anoraklarını teslim aldı. Süper Amatör Küme ve U-18 Ligi antrenörlerine mont dağıtımı yapılırken, Birinci Amatör Küme antrenörlerinE ise lig başladığında anoraklarına kavuşacak. Kayseri Süper Amatör Küme ve U18 Ligi’nde göre alan antrenörlere toplamda 75 adet teslim edildi.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mutlu Önal yaptığı açıklamada,” Hocalarımıza ufak da olsa bir jest yapmak istedik. Her kulübe 2 adet anarok mont vereceğiz. Sponsor bulduğumuz takdirde saha komiserleri ve sağlıkçı arkadaşlarımıza da anorak tedariki yapacağız. Bizim amacımız amatöre bir şeyler katmak, bir şeyler katmak. Ekibimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.


Su dağıtımı da yapıldı…
Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından anorakların yanı sıra kulüplere 4’er koli su desteği verildi. Erciyes Su sponsorluğundaki, kulüplere destek amaçlı verilen 4 koli su, yine Sümer Amatör Evin’de antrenörlere veya yöneticilere takdim edildi. Erciyes Su Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Özkan da amatör kulüplere destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.