Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Acar Güven Tazeledi

Kayseri Saha Komiserleri Derneği 8. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Şinasi Acar'ın tek liste ile girdiği Genel Kurul'da yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

287

 

Sümer Amatör Evi’nde gerçekleşen Olağan Genel Kurul’a Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Fahri Aksoy, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği yönetim kurulu üyesi Faruk Durmuş, Kayseri Spor Adamları Derneği Başkanı Halil Severcan, Futbol İl Temsilcisi Süleyman Özçınar, İl Temsilcisi Yardımcısı Şevki Dursun, ASKF Genel Sekreteri Hürriyer Yücel ve Saha Komiserleri Derneği üyeleri katıldı.

Olağan Genel Kurul başlamadan önce Divan heyeti seçimi yapıldı. Divan başkanlığını KASKF Başkanı Musa Soykarcı yaparken, katip üyeliklerini ise Şevki Dursun ve Nihat Akşit yaptı. Divan Başkanı Musa Soykarcı, Genel Kurul’un gündem maddeleri okudu. Açılış – yoklama ve divan seçiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra 2014-2017 Yönetim ve Denetim kurulu faaliyet raporları okundu. Ardından yeni yönetim, denetim ve disiplin kurulunun seçimleri yapıldı. Mevcut başkan Şinasi Acar yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

(Haber-Foto: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yeni yönetim kurulu (ASİL)
Şinasi Acar (Başkan)
İlyas Öksüz
Mehmet Yılmaz
Mustafa Koçyiğit
Mehmet Tokgönül

Denetim Kurulu (ASİL)
Ramazan Arıkan
Ceyhun Denli
Nihat Akşit

Disiplin Kurulu (ASİL)
Çetin Kılıçaslan
Atakan Yaman
Veysel Yalçın

Yoruma kapalı.