Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Amatör’de Endişeli Bekleyiş…

Kayseri’de geçtiğimiz hafta sahalarında kardan hem temizlenmemesi hem de ilçelerde karın fazla olması nedeniyle ertelenen amatör futbol maçlarının oynanması yine endişeli bekleyiş içinde.

322

Yoğun kar yağışı nedeniyle amatör müsabakalar oynanacak mı oynanmayacak mı sorusu  yarın netlik kazanacak. Geçtiğimiz hafta sonu yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen amatör müsabakalar Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan karşılaşmaların yine tatil edileceğe benziyor. Özellikle ilçelerde karın fazla olması yetkilileri endişelendirirken  karar yarın verilecek.  Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı, ASKF yönetim kurulu üyeleri  ve Futbol İl Temsilciliği yarın  sahaları gezerek hem de ilçe sahalardan haber alarak bir karar verilmesi bekleniyor.

Kulüplerde ise endişeli bekleyiş var.  Maçların yoğun olarak oynadığı  Erkilet Stadı, Argıncık Stadı, Vali Muammer Güler Stadı, Organize Sanayi Stadı ve ilçelerdeki sahaların durumuna göre karar verilecek Hafta içindeki maçların ertelenmesine kesin gözüyle bakılırken, hafta sonundaki maçların da ertelenebileceği belirtiliyor. Bu hafta da ertelenmesi üst üste iki hafta ertelenmiş olacak.

 

Yoruma kapalı.