Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Atletikspor Şampiyon

U14 Play-Off Grubu lider olarak tamamlayan OSB Teknik Koleji Atletikspor Kayseri şampiyonu oldu.

495

U14 Play-Off Grubu lider olarak tamamlayan OSB Teknik Koleji Atletikspor Kayseri şampiyonu oldu. Mavi-Siyahlılar ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

Sezon başında iki grupta oynanan müsabakalar neticesinde grubu ilk üç sırada tamamlayan toplam 6 takımdan oluşan Play-Off grubunda 2017-2018 sezonu şampiyonu Kayseri OSB Teknik Koleji oldu.

Serkan  Karakuş yönetiminde aldığı başarılı sonuçlar ile dikkat çeken Kayseri OSB Teknik Koleji Atletikspor Play-Off grubu son maçında Başakpınar Belediyespor’u farklı yenerek mutlu sona ulaştı.

U14 Liginde oynadığı tüm maçları kazanan Mavi-Siyahlılar  Play-Off  Grubunda ise 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alarak şampiyonluğa namağlup unvanıyla ulaştı. Gol yollarında da etkili bir futbol ortaya koyan takım şampiyonluk maratonunda 11 resmi maça çıktı ve bulduğu 60 gole karşı kalesinde 13 gol gördü.

Alt yapıya son dönemlerde verdiği değerin ve emeğin meyvelerini tek tek toplayan Kayseri OSB Teknik Koleji Atletikspor Kulüp Başkanı Adil Özhan, “Büyük bir alt yapı hamlesinin meyvelerini topluyoruz, şampiyonluk her şartta takımımızı destekleyenlere hediyemizdir ” dedi.

Yoruma kapalı.