Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BAŞIN ÖNE EĞİLMESİN!…

285

İki haftadır 4-1 skorla sahadan yenik ayrılan Esen Makina Belsinspor adeta boynu büküklere oynuyor. Başarısız sonuçlar neticesinde başını önüne eğen Emrah Çıtak’ı görenler ise, “ Başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma” yorumu ile hocaya destek veriyor.

Mehmet Özet Süper Amatör Küme ekiplerinden Esen Makina Belsinspor’da son haftalarda alınan sonuçlar teknik heyeti, yönetimi ve futbolcuları derinden sarstı. Lige 2’de 2 yaparak başlayan ve ardından oynadığı iki maçı da 4-1’lık sonuçlar ile kaybeden Esen Makina Belsinspor’da Antrenör Emrah Çıtak’ın üzüntüsü gözlerden kaçmadı. Başını öne eğip sanki tüm sorumluluğu üzerine almış bir görüntü sergileyen Çıtak’a taraftarlardan destek geldi. “Başın öne eğilmesin, aldırma hocam aldırma” diye moral veren taraftarlar, Antrenör Emrah Çıtak’ın hem üzüntüsüne ortak oldu hem de moral verdiler.

Kayseri Yolspor maçında doksan dakika boyunda saha kenarında sürekli oyuncularına uyarılarda bulunan Çıtak zaman zaman saha kenarında çıldırdı. Çıkış arayan ve çalışmalarını 3 puan hesabı yaparak sürdüren Esen Makina Belsinspor, şeytanın bacağını bu ligin 5.haftasında kırmak istiyor.

İşte o şarkının sözleri;

Başın öne eğilmesin
Aldırma gönül aldırma
Başın öne eğilmesin
Aldırma gönül aldırma

Ağladığın duyulmasın
Aldırma gönül aldırma
Aldırma gönül aldırma
Gönül aldırma
Ağladığın duyulmasın

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.