Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

CAHİT ERÇEVİK ADIYAMAN’DA

Teknik Direktör Cahit Erçevik, TFF 3.Lig ekiplerinden Adıyaman 1954 Spor ile sözleşme imzaladı.

152

Daha önce Kütahyaspor ile anlaşma sağlayan ve ardından ayrılan Teknik Direktör Cahit Erçevik, bugün TFF 3.Ligin yeni ekiplerinden Adıyaman 1954 Spor ile anlaşarak sözleşme imzaladı.

TFF 3.Ligin yeni ekiplerinden Adıyaman 1954 Spor, Kayseri Şekerspor ile sözleşmesi sona eren  başarılı Teknik Direktör Cahit Erçevik ile bugün sözleşme imzaladı. Adıyaman 1954 Spor Tesislerinden gerçekleşene imza törenine Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, yönetim kurulu üyeleri ve teknik ekip törene katıldı. Kulüp Başkanı Hüseyin Koç ve Teknik Direktör Cahit Erçevik imzalandı.

İmza töreninde konuşan Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç , “2017-2018 Futbol sezonunda takımımız Bölgesel Amatör Ligi şampiyon tamamlayarak bir üst lige çıktı. Sezon sonrasında taraftarımızın heyecanlı bir beklentisi vardı. Bu program dahilinde çalışmalara başladık. Hocamız ile anlaştık ve bu süreçte transfer çalışmalarımızı sürdürdük. Hocamızın ve transfer komitesinin belirlediği kişilerle görüşmeler sürüyor. Hocamız Adıyaman’a yabancı değil. Adıyaman’da top koşturdu. Adıyaman’a sevgisi olan, bağı olan, Adıyaman’da dostlukları olan, spor camiasının yakından tanıdığı bir isim. Hocamız daha önceki yıllarda Kayseri Şekerspor’da şampiyonluk yaşadı. Birçok genç oyuncuyu Türk futboluna kazandırdı. 2018-2019 sezonunda inşallah bu yıl play-off oynayacağız. Spor kamuoyu rahat olsun. Genç, dinamik, koşan ve mücadeleden bir takım oluşturacağız. Taraftarlarımız bizi takip etsin ve bizden desteğini esirgemesin” dedi.

Teknik Direktör Cahit Erçevik ise konuşmasında, “Adıyaman 1954 Spor Kulübü’nü, geçen sezonda gösterdikleri başarısından dolayı tebrik ediyorum. 1998- 2000’li yıllarda bu şehirde top koşturdum. Bu şehirde, çok güzel bir spor yaşamım oldu. Bu gün burada olmaktan mutluyum. Genç, dinamik, 90 dakika boyunca sahada koşturan bir takım oluşturmak hedefindeyiz. 2018-2019 sezonunun hayırlı bir sezon olmasını diliyorum. Adıyaman’a layık genç, mücadeleden sporculardan bir birtakım oluşturacağız” diye konuştu.

Öte yandan  Cahit Erçevik’in yardımcılığı Emin Alakuş yapacak. Erçevik’in performans antrenörlüğünü Aykut Erdoğan ve kaleci antrenörlüğünü ise Ercüment Kurt yapacak.

 

Yoruma kapalı.