Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEMİREL: “HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ”

84

Yahyalıspor Teknik Direktörü Erkan Demirel, “Ligin ikinci yarısında maçlarımız oldukça zor geçecek ama biz Yahyalıspor camiası olarak hedefimize ulaşacağız” dedi.


Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’de tek yenilgisiz takım olan Yahyalıspor ligin ikinci yarısının ilk maçında Pazar günü deplasmanda Develispor ile karşı karşıya gelecek. Sezonun ilk yarısına damga vuran Yeşil-Beyazlılar aynı grafiği ve performansını devam ettirerek şampiyonluğa ulaşmak istiyor. Ligin ikinci yarısı öncesi kadrosuna 4 önemli takviye yapan Yeşil-Beyazlılar çalışmalarını ise aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Yahyalıspor Teknik Direktörü Erkan Demirel, “İkinci yarıya 4 takviye ile daha güçlü bir şekilde hazırlandık çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hafta sonu Develispor maçı ile start verilecek ve ikinci yarıda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Yahyalıspor camiası olarak sezon başında koyduğumuz hedefler doğrultusunda ligin ilk yarısını istediğimiz yerde tamamladık. Ligin ikinci yarısı hem saha şartları hem de bir birinden zorlu maçlara çıkacağız. Tek hedefimiz o da şampiyon olup Yahyalıspor’u layık olduğu BAL’a çıkartmak. Kalan maçlarımızın hepsi bizim için final olacak. Bütün maçlarımızı kazanıp ligi zirvede ve namağlup tamamlamak istiyoruz. Özellikle iç sahada oynayacağımız maçlarda taraftarımıza çok iş düşüyor. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmasınlar sezon sonunda hep birlikte zafere ulaşacağız” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.