Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEVELİSPOR’A BÜYÜK DESTEK

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Develispor'a hafta sonu sahasında oynadığı maçta büyük destek vardı.

379

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’nin 4.haftasında dün Develi Stadın’da oynanan Develispor ile Başakpınar Belediyespor maçında 6 gol atıldı.

Sahasında  ve taraftarı önünde Develispor’u 4-2 mağlup eden Develispor üst üste ikinci galibiyetini alarak çıkışa geçti. Develispor ile Başakpınar  Belediyespor maçını siyaset dünyası, spor camiası ve taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Maç öncesi  Develi Kaymakamı Murat Duru ve Develispor Kulüp Başkanı Ali Kabak maçın hakemleri ile Başakpınar Belediyespor takımına çiçek takdim ettiler. Futbol sahalarından ender rastlanan bu tür görüntüleri her maçta yapan Develispor Kulübü ise centilmenlik ve misafirperveliği ile herkesin taraflı tarafsız beğenisi kazandı.

 

 

Develi İlçe Stadında oynanan karşılaşmayı  MHP Kayseri Milletvekilimiz Baki Ersoy, Develi Kaymakamı Murat Duru, Gençlikspor  İlçe Müdürü Adem Demir CHP İlçe Başkanı Mehmet Künyeli ve  Develispor’a sponsor olan Öksüt Madencilik temsilcileri katıldı. Karşılaşmayı tribünden izleyerek Develispor’a büyük destek verdiler.

Develispor Kulüp Başkanı Ali Kabak, Kayseri Amatör Ligine yaptığı özel açıklamada,  “Bugün çok güzel bir oyun ile rakibini 4-2 yenen Develisporumuzu tebrik ediyorum. Bizi tribünde yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamınız Murat Duru’ya, Kayseri Milletvekilimiz Baki Ersoy’a, Gençlikspor İlçe Müdürü Adem Demir’e, bu sezon takımımıza destek olan Öksüt Madencilik yetkililerine, CHP ilçe Başkanı Mehmet Künyeli’ye ve vefakar taraftarlarımıza Develispor Kulübü adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Siz destek olun bizler elimizden gelenin en iyisini yapalım. Her şey Develimiz için” diye konuştu.

Maçın ardından Develispor’lu futbolcular ve teknik heyet galibiyeti  taraftarları ile birlikte coşkulu bir şekilde kutladılar.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.