Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ESEN MAKİNA BELSİNSPOR BOMBALARI PATLATTI

1.129

Esen Makina Belsinspor iç ve dış transferde bombaları tek tek patlattı.

2019-2020 sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Esen Makina Belsinspor’da anlaşmaya vardığı oyuncuları açıkladı. Kulüp binasında gerçekleşen imza törenine Başkan Serdar Gökhan Esen, Antrenörler Emrah Çıtak, Adnan Koçak, yöneticiler ve futbolcular katıldı.

Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak isteyen Mavi-Beyazlılar iç transferde Şenol Büyükçekiç, Aydemir Yavuz, Göhan Boyraz, Mehmet Ali İmren,kaleci Ali Özkan ve genç oyuncular Mehmet Kafkas, Samet Gümüş, Emre Yenidoğan, Batuhan Arı ile yeniden anlaşma sağladı.

4 isim isim imzayı attı

Esen Makina Belsinspor dış transferde ise Kayseri Sağlıkspor’dan Serhat Kahraman, Yahyalıspor’dan İsmail Aydoğdu, Kayseri Yolspor’dan Mehmet Yaman ve Trend Gayrimenkulspor’da oynanan Yücel Hüyük ile sözleşme imzaladı. Anlaşmaya vardığı 4 isimin yanı sıra 3-4 oyuncu ile görüşmelerini sürdüren Esen Makina Belsinspor, bir kaç gün içerisinde o isimleri de açıklaması bekleniyor.

Yardımcı antrenör oldu

Geçtiğimiz sezon Trend Gayrimenkulspor forması giyen ve yeni sezon öncesi futbolu bırakma kararı alan tecrübeli isim Yavuz Özbey yeni sezonda Esen Makina Belsinspor’da yardımcı antrenör olarak anlaşma sağladı. Antrenör Emrah Çıtak’ın ekibinde yer alacak olan YAvuz Özbey, ilk kez antrenörlük yapacak. Mavi-Beyazlı takımda Emrah Çıtak, Adnan Koçak ve Yavuz Özbey teknik heyet olarak yeni sezonda görev yapacak.

(Haber-Foto: Memduh Borazan-Muhammed Kösedağ)

Yoruma kapalı.