Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ESEN MAKİNA BELSİNSPOR YEMEKTE BULUŞTU

571

Mehmet Özet Süper Amatör Küme ekiplerinden Esen Makina Belsinspor, akşam yemeğinde bir araya geldi. Süper Amatör Küme’de 21 puanla ikinci sırada yer alan ve oynadığı futbolla dikkat çeken Esen Makina Belsinspor’da keyifler yerinde.

Son 5 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen Mavi-Beyazlılar ligin 10.haftasında oynayacağı Hacılar Erciyesspor maçı öncesi akşam yemeğinde bir araya geldiler. Ligde geride kalan 9.hafta sonunda 7 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan Mavi-Beyazlılar şampiyonluğun en büyük adayı.

Talas Sini Kebap’ta akşam yemeğinde buluşan Esen Makina Belsinspor’da keyifler ve moraller yerinde. Düzenlenen yemeğe Esen Makina Belsinspor Kulüp Başkanı Serdar Gökhan Esen, Başkan yardımcısı Abdullah Aslantürk, Yöneticiler Mustafa Ildır, Erhan Çavuş, Antrenörler Emrah Çıtak, Adnan Koçak ve futbolcular katıldı. Oldukça samimi bir ortamda geçen akşam yemeğinde yöneticilerin, antrenörlerin ve futbolcuların keyifli olması ise gözlerden kaçmadı.

Mustafa Ildır ve Serdar Gökhan Esen birlikte..

Bu sezon Esen Makina Belsinspor’a sponsor olan Eylül Medikal Sahibi Mustafa Ildır aynı zamanda Mavi-Beyazlı takımda yöneticili yapıyor. Yönetici ve Sponsor Mustafa Ildır’ın vermiş olduğu akşam yemeği çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yoruma kapalı.