Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

FUTBOL OYNADIĞI KULÜBÜ UNUTMADI

599

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 1999-2002 yıllarında amatör olarak oynadığı Kayseri Demirspor kulübünü unutmadı.

Dönemin antrenörü şimdi ise kulübün başkanı olan Yılmaz Öztürk’ü ziyaret eden Özdemir, eski günlerini hatırladı. Futbol oynadığı kulübe Milletvekili olarak ziyaret eden İsmail Özdemir, geçmişte yaşadığı anıları başkan Yılmaz Öztürk, yöneticiler ve delegeler ile yad etti. Geçtiğimiz gün TBMM’sinde Milletvekili İsmail Özdemir’i ziyaret eden ve kulüp hakkında bilgiler veren Yılmaz Öztürk, iadeyi ziyarette yine kulüp hakkında değerlendirme de bulundu.

Kayseri Demirspor kulübü için sık sık not alan İsmail Özdemir, amatör kulüplerin zor şartlara rağmen başarılı sezonlar geçirmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Geçmişte futbol oynadığı kulüp için şimdi vefa zamanı diyen Özdemir, “ kimse geldiği yeri unutmamalı. Gençliğimizde top oynadığımız kulübümüze ziyarette bulunduk. Tabii ki geçen günler her zaman aranır ama asla unutulmaz. Kulübümüzün daha iyi şartlarda olması için elimizden geleni yapacağız. Gençlerimizi, sporu seven kardeşlerimizi şartları uygun yerlerde görmeyi arzu ederiz. Bu anlamda tüm gençlerimize başarılar temenni ediyorum” dedi.

Milletvekili İsmail Özdemir, Kulüp Başkanı Yılmaz Öztürk, yöneticiler ve delegeleri ziyaret ederek kulüp hakkında bilgiler aldı.

Yoruma kapalı.