Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GENÇLERBİRLİĞİ ÇEYREK FİNALDE

297

Turkcell Kadınlar Futbol Liginde mücadele eden temsilcimiz Sedat Kılınç İnşaat Kayseri Gençlerbirliği adını bir üst tura yazdırarak büyük bir başarıya imza attı.

Antalya’da devam eden Turkcell Kadınlar Futbol Ligi D Grubunda ilimizi temsil eden Sedat Kılınç İnşaat Kayseri Gençlerbirliği bugün grupta oynadığı son maçta Kocaeli Bayan Futbol takımı ile 2-2 berabere kalarak 3 maçta topladığı 5 puanla grubu ikinci sırada tamamladı.

Kırmızı-Siyahlılar gruptaki ilk maçında Konak Belediyespor ile 0-0, ikinci maçında Karadeniz Ereğli Belediyespor’u 1-0 ve üçüncü maçında Kocaeli Bayan Futbol Takımı ile 2-2 berabere kaldı. 3 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik alan Sedat Kılınç İnşaat Kayseri Gençlerbirliği 5 puanla grubu 2.sırada tamamladı.

A,B,C ve D Gruplarında mücadele eden takımların arasından en genç takım olan temsilcimiz Sedat Kılınç İnşaat Kayseri Gençlerbirliği taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazandı. Grupta oynadığı 3 maçta da rakipleri karşısında savaşan, mücadele eden bir görüntü ortaya koyan Sedat Kılınç İnşaat Kayseri Gençlerbirliği çeyrek final de ise AGL Spor ile eşleşti.

Yoruma kapalı.