Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GENÇLERBİRLİĞİ’NİN YENİ İSMİ BELLİ OLDU

259

Mehmet Özet Süper Amatör Küme ekibi Gençlerbirliği’ne Medical Palace Hastanesi isim sponsoru oldu. Gençlerbirliği bundan böyle liglerde Medical Palace Gençlerbirliği ismiyle anılacak.

Medical Palace Hastanesi’nin amatöre desteği her geçen gün artıyor. Daha önceki dönemlerde Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile yapılan anlaşma gereği, amatör takım her türlü sağlık sorunları Medical Palace Hastanesi’nde kolaylıkla giderebiliyor.

Medical Palace Hastanesi şimdi ise Kayseri’de A takımdan U11’a kadar çoğu kategoride mücadele eden Kayseri Gençlerbirliği’ne isim sponsoru oldu. Gençlerbirliği bundan böyle liglerde Medical Palace Gençlerbirliği ismiyle mücadele edecek. Bugün Gençlerbirliği Başkanı Mutlu Önal, Antrenörler Osman Bahadır Kökoğlu ve Şafak Aytaş ile birlikte Bayan takımı sporcuları, Medical Palace Hastanesi’ni ziyaret etti. Yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlandı.

Medical Palace Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ayhan Gültekin yaptığı açıklamada,” Spora ve sporcuya her zaman desteklerimiz devam edecektir. Gençlerbirliği takımımıza isim sponsoru olduk. İnşallah onların başarılarıyla birlikte bizler de gururlanacağız. Her türlü desteğimiz devam edecek” dedi.

(Haber-Foto: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.