Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

353

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri şubesinin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 13.Olağan Genel Kurul sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Necati Selçuk Şahin başkanlığında oluşan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi, ilk toplantısını dernek binasında yaptı. Yapılan ilk toplantının ardından görev dağılımı şu şekilde oluştu.

Başkan: Necati Selçuk Şahin

Başkan Vekili: H.Mehmet Ekmekyermez

Genel Sekreter: Ramazan Koca

Sayman: Erkan Kırçıl

Üye: Volkan Oğuz

Denetim Kurulu (Asil)

Hüseyin Otyakmaz, Sevgi Çerçioğlu, Recep Güneş

Üst Kurul Delegeleri

Ahmet Cengiz Duman, Abdulkadir Bitigen, Mustafa Savranlar, Alim Kandemir, Süha Adıyamam, H.Mehmet Ekmekyermez, Ali Etlikçi, Ahmet Ulu

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “ Dernek başkanımız derneğin yönetimsel olarak tüm fonksiyonlarında kurumsal ve vizyonel bakış açısını kendine şiar edinerek tüm hakem ve gözlemciler tarafından varlığının  hissedileceği her anlamda şeffaf çalışılacağı, herkesi kucaklayıcı ve birleştirici olacağı sözlerini yineleyerek göreve başladık. Dernek için  bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilir çalışmalarımıza destek ve katılımınızın onurlandıracağını ekleyerek sağlıklı mutlu günler dileriz” dedi.

İşte yeni seçilen yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerini tanıyalım…

Başkan Necati Selçuk ŞAHİN….

Necati Selçuk ŞAHİN kimdir?

1986 yılı kayseri doğumlu. İnönü Üniversitesi İktisat Bölümü Ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Mezunu. Gıda ve ihtiyaç maddeleri üzerine 6 ilde faaliyet gösteren distribütörlük yapan ve serbest bölgede ihracat yapan yatak kılıfı ve yatak üretimi üzerine faaliyet gösteren şirket sahibi.2010 yılında başlamış olduğu hakemlikte 6 yıldır klasman hakemi olarak devam ediyor. Evli 2 çocuk babası.

H. Mehmet EKMEKYERMEZ kimdir?

1983 yılı kayseri doğumlu. Anadolu Üniversite İşletme mezunu. Kereste ve orman ürünleri üzerine faaliyet gösteren şirket sahibi. 2002 yılında başlamış olduğu hakemlikte 13 yıldır ve halen klasman yardımcı olarak devam etmektedir.  Dernek yönetimlerinde 3 yıl saymanlık 3 yıl başkan vekilliği yaptı.

Ramazan KOCA kimdir?

1983 yılı kayseri doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu. Sigorta acentesi olarak faaliyet yürütüyor. 2004 yılında hakemliğe başladı. 6 yıl bölgesel hakem olarak görev yaptı. İl hakem kurulu üyeliği hakem atama sorumluluğu yaptı. Bölgesel gözlemci olarak devam ediyor. Evli 2 çocuk sahibi

Erkan KIRÇIL kimdir?.

1992 yılı kayseri doğumlu. Erciyes Üniversitesi İşletme mezunu. Muhasebe ve sigorta acentesi üzerine faaliyet yürütüyor. Hakemliğe 2013 yılında başladı ve Bölgesel Yardımcı hakem olarak devam ediyor. Evli 1 çocuk babası.

Hüseyin OTYAKMAZ, Sevgi ÇERÇİOĞLU ve Recep GÜNEŞ…

Denetim Kurulu (Asil)

Hüseyin OTYAKMAZ kimdir?

1982 yılı Sivas doğumlu. Cumhuriyet Üniversitesi Su Ürünleri Mezunu. Ürünleri Mezunu. Toptan ve perakende üzerine tekstil işi yapıyor. 2000 yılında başlamış olduğu hakemlikte 12 yıldır klasman yardımcı hakemi olarak devam ediyor. Evli 2 çocuk babası.

Sevgi ÇERÇİOĞLU kimdir?

1980 yılı kayseri doğumlu.  Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Mezunu. 2000 yılında başladığı hakemliği 2011 yılında bıraktı. Kayseri’nin ilk bayan hakemlerinden birisi.  O tarihten beri gözlemci olarak devam ediyor. Evli 2 çocuk annesi.

Recep GÜNEŞ kimdir?

1994 yılı kayseri doğumluyu. Erciyes Üniveristesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu. Gençlik ve Spor Bakanlığında Spor Eğitim Uzmanı olarak çalışıyor. 2015 yılında başlamış olduğum hakemlikte 2 yıldır klasman yardımcı hakem olarak devam ediyor. Evli

Yoruma kapalı.