Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Gözler Mehmet Eray’da…

Kayserispor U15 takım kaptanı Mehmet Eray Özbek oynadığı futbolla göz dolduruyor.

578

 

2014 yılından beri Kayseripor alt yapısında U14 ve U15 takımlarında forma giyen Mehmet Eray Özbek geleceğin en büyük yıldız adayı. Gelecek vaat eden oyuncuların başında yer alan 15 yaşındaki Mehmet Eray Özbek geçtiğimiz hafta sonu oynanan Samsunspor maçında çabası ve attığı iki şık gol yetmedi. 2003 doğumlu olan Mehmet Eray Özbek 2014 yılından beri Sarı-Kırmızılı formayı giyiyor.  Kısa zamanda başarılara imza atan Mehmet Eray Kayserispor U15 takımının vazgeçilmez ismi. Geride kalan 19 haftada bütün maçlarda forma giyen Mehmet Eray Özbek özellikle sol ayağını oldukça yetkili kullanıyor. U15 takımı takım kaptanı olan Mehmet Eray Özbek birkaç sene sonra adından daha sık bahsedilecek.

“Tolunay Kafkas’ın radarına girdi”

Milli Takımlar Futbol Gelişim direktörü olan Tolunay Kafkas’ın yakından takip ettiği genç oyuncu Mehmet Eray Özbek bundan sonraki süreçte Milli takım formalarını giyecek. Mehmet Eray Özbek’i özel olarak Milli takım antrenörleri hem Kayseri’deki maçlarını hem de diğer illerde oynanan maçlarda Mehmet Eray’ı yakından takip ediyorlar.  U15 Milli takımında ilerleyen zamanlarda yer alacak olan Mehmet Eray Özbek çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

“19 maç 10 gol”

Kayseri U15 takımı ile bu sezon çıktığı 19 maçta 10 gol kaydeden Mehmet Eray Özbek gol krallığında ise üçüncü sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Samsunspor U15 maçında 3-2 yenilmelerine rağmen biri firikten biri kornerden olmak üzere iki gol muhteşem gol kaydeden Mehmet Eray Özbek oynadığı futbolu attığı şık goller ve asistler ile süslüyor.

 

Yoruma kapalı.