Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HÜRRİYET MTAL HAZIR

143

Bölgesel Lig Voleybol Erkekler müsabakaları 10-13 Haziran tarihleri arasında Kayseri’de oynanacak. Bu maçlarda mücadele edecek olan temsilcimiz Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kulübü takımı çalışmalarını sürdürüyor.


Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kulübü Genel Koordinatörü Fuat Kalay, genç oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olduklarını söyledi Kalay, “Gençlerden kurulu olan takımımız ile Kayseri‘yi en iyi şekilde temsil edip 2. Ligde şehrimizin adını duyurmak istiyoruz. Forma ana sponsorumuz olan Maydonoz Döner ailesine çok teşekkür ederiz” dedi.

Başarılı antrenörü Metin Tutum ise, hazırlıklara Atatürk Spor Salonu’nda yapılan antrenmanlar ile devam ettiklerini ifade ederek, “Maçlara pandemi şartlarında en iyi şekilde hazırlandıklarını ve inşallah burdan grup 1. çıkarak Finallerde Kayseri mizi en iyi şekilde temsil ederek adımızı 2. Lige yazdırmak istiyoruz” dedi.

Maydonoz Döner yeni sezonda Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübünün forma sponsoru oldu.

Forma sponsoru Maydonoz Döner oldu..

Bölgesel Lig Voleybol Erkeklerde mücadele edecek olan temsilcimiz Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maçlar öncesi hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Kayseri’yi en iyi şekilde temsil etmek için kolları sıvayan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kulübü’ne forma ana sponsoru Maydanoz Döner oldu.

Yoruma kapalı.