Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAYSERİ GÜCÜ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

800

Yeni bir oluşum içine giren Kayserigücü Futbol Kulübü tanıtım toplantısı ve iftar yemeğinde bir araya geldi.

2019 yılı itibari ile faaliyetlerini Kayserigücü Futbol Kulübü çatısı altında yürütmeye başlayan Sarı-Siyahlı camia her geçen gün büyüyor. Şuan ki ismi Kayseri Barogücü olan ve 2019-2020 sezonu itibari ile Kayserigücü Futbol Kulübü olarak yoluna devam edecek.

Yebs Cafe’de gerçekleşen tanıtım toplantısı ve iftar yemeğine Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Ekincioğlu, Genel Sekreter Hürriyet Yücel, İstikbal Mobilya Kayserispor’un Ganalı orta saha oyuncusu Bernard Mensah, Kayserigücü Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Doğanyiğit, yöneticiler, antrenörler ve davetliler katıldı.


İftar yemeğinin ardından Kayserigücü Futbol Kulübü Başkanı Oğuz Doğanyiğit yaptığı açıklamada, “Hayalimiz olan tutkumuz olan bu işi yapmak nasip olduğu için önce çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Futbol oynamak, futbolcu olmak, zamanında nasıl bizim hayalimizse günümüzde de gençlerimizin hayali. Bu kardeşlerimizin, gençlerimizin bu hayale ulaşabilmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Çok şükür bu hayalleri gerçekleştirebileceğimiz İsmail Okumuş hocam olmak üzere müthiş bir ekine sahibim. Kayserigücü FK olarak amacımız sorumluluklarını bilen hedefine doğru adımlarla ilerleyen sporcular olacaktır. Bu da gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak saygılı birer birey ve sporcu yetiştirmekten geçiyor. Bu düşünce ile oluşmuş olan Kayserigücü Futbol Kulübü şehrimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 2019 yılının başından itibaren yaptığımız çalışmalar neticesinde çok güzel sonuçlar almaya başladık. Tabi o güzel sonuçlar bizi ilerleyen zamanlar için umutlandırıyor. Bize bu organizasyonu tertip eden Yebs Cafe Çağatay Çevik’e de çok teşekkür ederim” diye konuştu.

İŞTE YENİ YÖNETİM VE TEKNİK HEYET

Başkan-Oğuz Doğanyiğit
Başkan Yardımcısı-Mehmet Mert Şahin
Genel Sekreter- Dr. Mehmet Ünlütabak
Genel Kaptan-Aydoğan Erdağ
Basın Sözcüsü-İbrahim Yıldırım
Mali İşler Sorumlusu-Alper Doğanyiğit
Futbol Şube Sorumlusu-Mustafa Akbul-İsmail Okumuş
Reklam ve Halka İlişkiler-Abdulsamed Çekirdek-Enes Görgülü

Teknik ekipte şu isimler yer alıyor; İsmail Okumuş, Aydoğan Erdağ, İbrahim Yükseksöylemez, Yusuf Çelik, Hikmet Reşit Kaya ve Necati Öztürk…

Yoruma kapalı.