Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KIRANARDI’YA YENİ SPONSOR

170

İkinci Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Kıranardıspor’ya yeni sponsor.

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme B Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Kıranardıspor’a  Medipax İç ve Dış Ticaret forma sponsoru oldu.

Kıranardıspor Kulüp Başkanı Turan Kara, ile geçmiş dönemlerde futbol oynayan ve daha sonra iş hayatı nedeniyle futboldan uzak kalan Medipax İç ve Dış Ticaret sahibi Arif Bahar bu kez futbola sponsor olarak döndü. Bir dönemde forma giydiği takım arkadaşının şimdide Kıranardıspor Kulübünün başkanlığı yapan Turan Kara’nın takımına forma sponsoru oldu. Bu haftadan itibaren Kıranardıspor takımı maçlara yeni sponsorunun forması ile çıkacak.

Kıranardıspor Kulüp Başkanı Turan Kara,  “Altı yedi yıl kadar 1997-2003 sezonları arasında birlikte emek verdiğimiz futbol oynadığımız dönemden bugüne dek dostluğunu her zaman yanımda hissettiğim kardeşim Arif Bahar’la yollarımız bir kez daha yine aynı çatı altında yani Kıranardıspor kulübünde kesişti. Bana bu kulübün başkanlığı kardeşim Arif Bahar’a da kulübümüzün sponsorluğunu yapmak düştü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sezon sonu şampiyonluğu kendisine takım olarak armağan edeceğiz” dedi. (Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.