Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KIZLAR İÇİN AİLELER İLE EL ELE

İlimizi Bayan Futboluna marka haline getiren Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol takımı antrenörleri “Sporcu ve Aile” bireyleri ile bir araya geliyor.

295

Kadınlar Ligi 3.Lig’de mücadele eden temsilcimiz Kayseri Gençlerbirliği Bayan takımı bir yandan yoğun okul ve maç temposu ile yoluna devam ederken bayan sporcuların aileleri ile birlikte genel değerlendirmeler yapmaya devam ediyor. Her hafta bir bayan sporcunun evine konuk olan Kayseri Gençlerbirliği Teknik Direktörü Enes Karakaya ve Osman Bahadır Kökoğlu sporcuları aileleri ile birlikte bayan sporcuların geleceği için en güzel programlarını aileleri ile birlikte seçiyor. Kırmızı-Siyahlı takımın başarılı Teknik Patronları Enes Karakaya ve Osman Bahadır Kökoğlu bu hafta takımın başarılı sporcusu Hatice Durmuş’un evine konuk oldu. Hatice Durmuş’un annesi Kemer Durmuş ve babası Mehmet Durmuş bir araya gelerek  “Sporcu ve Aile” projesi hakkında fikir alış verişinde bulundular.

“Sporcu ve Aile” projesi hakkında konuşan başarılı futbolcu Hatice Durmuş, annesi  kemer Durmuş, babası Mehmet Durmuş ve Kayseri Gençlerbirliği Takımı antrenörü Enes Karakaya bu proje ile ilgili görüşlerini bildiler.

Kayseri Gençlerbirliği Teknik Direktörü Enes Karakaya, “ Her hafta gerçekleştirmiş olduğumuz aileler ile birlikte beraberlik toplantısına sporcumuz Hatice Durmuş’un ailesiyle devam ediyoruz. Kızımızın geleceği için ailesiyle birlikte elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Türkiye’de bir ilk olan bu etkinliğimiz diğer antrenör ve kulüplere de örnek olmasını istiyoruz. Sporun sadece bir araç olduğunu öğretip onları ülkesine vatanına bayrağına bağlı bireyler olma yolunda çalışıyoruz. Ailelerine ve sporcu kızlarımıza ilgi ve alakaları için teşekkür ederim” dedi.

Kayseri Gençlerbirliği futbolcusu Hatice Durmuş, “ Bu sene liseyi bitirip inşallah üniversite öğrencisi olacağım. Hocalarım gerekli yönlendirmeyi yapıp ellerinden geleni yapıyorlar. Ailem ile birlikte bizi evimizde ziyaret etmesi bizim iyi bir geleceğe sahip olmamız için uğraşıyorlar. Bizi çok mutlu ediyor. Hocalarıma ve aileme bana olan desteği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Gençlerbirliği futbolcusu Hatice Durmuş’un annesi Kamer Durmuş, “ Kızımız yıllardır Kayseri Gençlerbirliği Spor Kulübünde oynuyor. Hocaları ve ben hep destek olduk, yanında olduk. Her zaman bizim için önemli olanın çocukların eğitimi olduğunu biliyoruz. Kızımız lise son sınıfta okuyor ve inşallah seneye üniversiteyi kazanacak. Kulüp hocaları, rehber hocaları ile beraber toplantı yaptık. Çocuğumuzun geleceği için el ele verip en güzel şartları sunmaya çalışıyoruz. Bütün hocalarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kayseri Gençlerbirliği futbolcusu Hatice Durmuş’un babası Mehmet Durmuş, “ Kızımın geleceği için yıllardır hocaları ile birlikte istişare toplantıları yapıyoruz. Lise son sınıfta olan kızımız için okul ve kulüpteki hocaları ile onların mutlu olmaları iyi bir birey ve vatanına sadakatle bağlı birer vatandaş olmaları için uğraş veriyoruz. Bu vesile ile ilgili alakaları ve destekleri için bütün hocalarına sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

Yoruma kapalı.