Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KURNAZ: ÇEKİN PİS ELLERİNİZİ

438

Kayseri Emar Grup FK Teknik Direktörü Ferhat Kurnaz, “Çok emek verdik, çok çalıştık ama yine kaos kazandı. Kötüler kazanıyor, bu dünyada ama iyiler biliyor ki bir de ilahi adalet var” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü 2020-2021 sezonuna çeyrek finalde veda etti. Dün Kahramanmaraş 12 Şubat Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada Mersin ekibi İdman Yurdu 1925 Spor’a 2-1 mağlup olarak çeyrek finalde elenen temsilcimiz maç sonu büyük üzüntü yaşadı.  Doksan dakikada saha içerisinde futbol oynamaya çalışan temsilcimize hem rakip takım hem de hakemler müsaade etmedi.

Çok emek verdik, çok çalıştık ama yine kaosun kazandığını ifade eden Kayseri Emar Grup FK Teknik Direktörü Ferhat Kurnaz,  “Sonunda hep iyiler kazanır lafı var ya, o ancak filmlerde oluyor. Gerçek hayattaysa kötülük kazanıyor hep. Kötüler tüm pisliklerini sergiledi, iyiler sadece tepki gösterebildi. Şaşırtıcı değil bu durum. İyi aynaya bakarken gözlerinde gördüğüyle ilgilenir, kötü güç sahibinin gözündeki durumuyla.

Bir iyinin yapabileceği en büyük kötülük, bir kötünün sadakası bile sayılmaz. İyilerin utanma duygusu vardır, kötülerin ihtirasları. İyiler vicdan sahibidir, kötüler için vicdan yüktür. İyiler en iyi bildikleri konuyu bile kimseyi kırmadan anlatır, kötüler cehaletlerini küstahlık yaparak saklar. İyiler tevazu sahibidir, kötülerin boş egoları vardır. Daha bir sürü madde yazabilirim size ama fark etmez. Çok emek verdik, çok çalıştık ama yine kaos kazandı. Kötüler kazanıyor, bu dünyada ama iyiler biliyor ki bir de ilahi adalet var” dedi. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.