Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MAKFİT SPONSORU İLE YENİ SEZONU AÇTI

348

Kayseri Cuma Uluçay  İkinci Amatör  Küme’de heyecanı yaklaştıkça takımlar ve oyuncular hazır hale gelmek için çalışmalarını son hızıyla sürdürüyor. Bu sene  Cuma Uluçay 2.Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Makfitspor kulübü geçtiğimiz akşam yeni sponsoru ”Cengiz Seda Alüminyum” sahibi Cengiz Seda ve kulüp başkanı Ali Kurt’un da katıldığı akşam yemeğinde bir araya geldi.

Lige tam bir şekilde hazırlanarak istedikleri başarıya ulaşmak istediklerini söyleyen kulüp kurucularından Mehmet Akif Kurt, takımıyla ilgili yeni sezonda ki hedeflerini şöyle açıkladı; ”Biz burada bir takımdan ziyade bir aileyiz. Takımı kurmadan önce ki niyetimiz tabi ki başta spor yapmak ve gençlerle iç içe olmaktı. Fakat artık daha güçlü olduğumuzu hissedebiliyoruz. Tam bir aile olduk artık. Şimdi Cengiz Seda abimizde hayırlısıyla ailemize katıldı ve büyümemize katkı sağlıyor. İnşallah bundan sonra birlikteliğimiz devam eder ve Makfitspor kulübü de istediği ve hak ettiği konuma gelir.” Konuyla ilgili konuşan ve takımın geleceğini daha iyi şekillendirebileceklerini söyleyen Kulüp Başkanı Ali Kurt’ta takımın geleceği ile ilgili yaptığı konuşmada; ”İnşallah artık daha büyük ve sağlam bir takımız. Yapmamız gereken tek şey birlik olmaya devam edip tek yumruk halinde mücadele vermektir. Bunun içinde elimizden geleni ardımıza koymayacağız” dedi. Yeni sezonda takımın başında sahaya çıkacak olan Halil Işıl’da yeni takımıyla ilgili ”Çok sağlam bir ekip haline geldik. Çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. İnşallah gençlerimiz ve abilerimiz sayesinde Kayseri’ye değer bir kulüp ortaya çıkarıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Yeni sezonda güçlü bir yapılanmaya giden ve yaptığı çalışmalarla yeni bir sponsorluk anlaşması yapan Makfitspor kulübü yeni sezonda şampiyon olmak için kıyasıya mücadele verecek. Takımın yeni sponsor firması ”Cengiz Seda Alüminyum” sahibi başarılı iş adamı Cengiz Seda katıldığı akşam yemeğinde kulüple ilgili umutlu açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada takımın planlaması hakkında konuşan Cengiz Seda konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu; ”Bende eski dönemde futbol oynamış bir insanım. Futbolu bırakmış olabilirim fakat asla futboldan uzaklaşacak biri değilim. Yeni sezonda kardeşlerimize güvendik ve kendimizde destek olma arzusu hissettik. Çok temiz çok düzgün bir insan topluluğuyla beraber olmak gerçekten çok güzel bir his. Beni bu hisse ortak ettikleri için başta Ali Kurt ve Mehmet Akif Kurt’a çok teşekkür ederim. Takımla alakalı inşallah çok güzel planlarımız var. Gücümüz yettiğince hem maddi hem manevi kardeşlerimin arkasındayız. Umarım hem Cengiz Seda Alüminyum olarak hem de Makfitspor Kulübü olarak bu sene vereceğimiz emeklerin karşılığını alırız.”

Yoruma kapalı.