Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

OZAN KAAN, FARKI!…

100

Kayseri Gençlerbirliği’nin Sağlıkspor’da transfer ettiği orta saha oyuncusu Ozan Kaan Özdemir, yeni takımı ile çıktığı ilk maçta kalitesini ortaya koydu.

Mehmet Özet Süper Amatör Küme’de zirve mücadelesi veren Kayseri Gençlerbirliği’nde keyifler yerinde.

Transferin son günlerinden Sağlıkspor’dan transfer ettiği tecrübeli ortaya saha oyuncusu Ozan Kaan, geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kocasinan Şimşekspor maçında ortaya koyduğu performans ve yaptığı asistler ile dikkat çekti. Karşılaşmaya yedek başlayan ve 30.dakika Mustafa Atsız’ın yerine oyuna dahil olan Ozan Kaan Özdemir, ilk maçında futbol severlere kendisini hayran bıraktırdı. 

Kalitesini ve farkını ortaya koyan Ozan Kaan Özdemir, oyuna girdiği andan itibaren oyun kuruculuk görevini üstlendi. Savunmanın arkasına attığı toplar ile rakip karşısında etkili olan Ozan Kaan Özdemir bundan sonraki maçlarda kadronun değişmez ismi olması bekleniyor.

Kendi performansından çok takımın kazanmasının önemli olduğu ifade eden Ozan Kaan Özdemir, “Erken hamleler yaptı hocamız ve bunun sonucunu aldık. Talihsiz 3 golü çevirmesini bildik” dedi. Hazırdım zaten. Hazır geldim. Hocam da bana görev verdi. Ben de istediklerimi yapabildim bu maçta. Önemli olan galip gelmekti. Bireysel çok önemli değil, takım halinde kazandık. Sıkıntı yok” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.