Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SAĞLIKSPOR’DA POLAT DÖNEMİ

260

Süper Amatör Küme’nin yeni ekibi Kayseri Sağlıkspor Gökhan Dursun’dan boşalan teknik direktörlük koltuğunda Mete Polat’a emanet etti.

2019-2020 sezonunda Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayseri Sağlıkspor’da hareketlilik başladı. Geçen sezon Birinci Amatör Küme’de şampiyon olan Kayseri Sağlıkspor yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele etmenin heyecanını yaşıyor. 1977 doğumlu olan tecrübeli antrenör Mete Polat, son olarak İstikbal Mobilya Kayserispor’da Oyuncu ve Maç izleme (Scouting) ekinde görev yaptı. Sarı-Kırmızılı takım ile sözleşmesi sona eren Mete Polat, yeni sezonda Kayseri Sağlıkspor’un Teknik Direktörlüğünü yapacak. Mete Polat, futbolculuk kariyerinin ardından ilk antrenörlük deneyimini 2008 yılında başladı.  Talasgücü Belediyespor, Kayseri Demirspor, Kayseri Şekerspor ve İstikbal Mobilya Kayserispor’da görev yapan Mete Polat, yeni sezonda Kayseri Sağlıkspor ile başarılı olmayı hedefliyor.

Çevirme ve Şahin ile görüştü…

Hafta sonu Kayseri Sağlıkspor Başkanı Sinan Çevirme ve Tugay Şahin ile bir araya gelen antrenör Mete Polat yapılan görüşmenin ardından karşılıklı anlaşma sağladılar. Yapılan anlaşma sonrası Kayseri Sağlıkspor’un yeni patronu olan Mete Polat, çalışmalarına başladı.

Antrenör konusunda anlaşma sağladıktan sonra gözler transfer çevrilmiş durumda. Kısa zaman içerisinde önce ilk iç transfer ardından dış transferde görüşmelerine başlayacak olan Sağlıkspor iyi bir kadro kurmayı planlıyor. (Haber-Foto: Memduh Borazan)


Yoruma kapalı.