Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON MAKFİTSPOR

253

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme C Grubu şampiyonu Makfitspor oldu.

2018-2019 sezonu Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme’de geride kalan 14.hafta sonunda 11 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlik aldı. Sezona şampiyonluk hedefi ile başlayan ve hedefine ulaşan Sarı-Siyahlılar gelecek sezon Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek. Genç ve dinamik bir kadro ile bir sezon boyunca emek veren Makfitspor emeğinin karşılığı merhum Cuma Uluçay’ın adının verildiği İkinci Amatör Küme’de aldı.

Ligin son maçında Göktürkspor’u 7-2 gibi farklı bir sonuçla mağlup ederek şampiyonluğa uzanan Makfitspor’da maç sonunda büyük sevinç yaşadı. Şampiyonlu taraftarı ile kutlayan Makfitspor maç sonunda futbolseverlere ne kadar büyük bir aile olduğunu gösterdi.

MEŞALELER YANDI….

Göktürkspor maçında hakem Hüseyin Keğin’in son düdüğünün ardından saha içinde büyük bir sevinç yaşayan Makfitspor’un sevinci görünmeye değerdi. Sahaya giren taraftarlar ve aileler ile şampiyonluğu kutlayan Sarı-Siyahlı takımda yanan meşaleler ile coşku iki katına çıktı.

DOSTÇA BAŞLADI DOSTÇA BİTTİ

İkinci Amatör Küme C Grubunda ligin son haftasında oynanan Makfitspor le GÖktürkspor maçı dostça başladı, dostça sona erdi. Maç öncesi ve sonrası fair-play görüntüleri görünmeye değerdi. Göktürkspor Kulübü maçın ardından şampiyon olan Makfitspor’Lu futbolcuları ve teknik heyeti tebrik ederek yeni sezonda başarılar dilediler.

Öte yandan Kayseri Göktürkspor Kulübü bu sezon kurulmasına rağmen C Grubunun ve diğer gruplarının en centilmen takımı oldu. Ligin başından sonuna kadar hiç bir iddiası olmamasına rağmen bütün karşılaşmalara çıkan Yeşil-Siyahlılar takdir topladı.

Yoruma kapalı.