Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

İkinci Amatör Küme A ve B grubunda şampiyonlar belli oldu

627

İkinci  Amatör Küme A-B ve C Gruplarından normal sezon bugün oynanan karşılaşmaların ardından tamamladı. İkinci Amatör Küme A Grubunda Erciyes Reşadiye Gençlikspor, B Grubunda Sindelhöyükspor ve C Grubunda Talas Anayurtspor şampiyon olan takımlar oldular.

A ve B Gruplarında bugün oynanan maçlar sonrasında  A Grubunda Erciyes Reşadiye Gençlikspor rakibi Güneşli  Gençlikspor’u 3-1 yenerek mutlu sona ulaşırken, B Grubunda ise Sindelhöyükspor’da Kıranardı Belediyespor’u 2-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan eden takımlar oldular.  Erciyes Reşadiye Gençlikspor ile Sindelhöyükspor gelecek sezon Birinci Amatör Küme’de mücadele edecekler.

Son maçlarını kazanarak şampiyon olan Erciyes Reşadiye Gençlikspor ve Sindelhöyükspor maç sonunda saha içinde büyük sevinç yaşadılar. İki takımında maç sonrası sevinçleri görünmeye değerdi.

Play-Off’a Kalan Takımlar Belli Oldu….

İkinci Amatör Küme A-B ve C Gruplarında normal sezon tamamlandı. Şampiyon ve Play-Off’a kalan takımlar belli oldu. A Grubunda Play-Off’a İncesu Erdemspor, B Grubunda Enes Gençlikspor ve C Grubundan Mimarsinanspor Play-Off’a kalan takımlar oldular.

Yoruma kapalı.