Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TALASGÜCÜ’NDEN İMZA ŞOV

59

2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek temsilcimiz Talasgücü Belediyespor’da 24 oyuncuyla sözleşme imzalandı.

Başkanlık toplantı salonundaki törene takımın onursal başkanı olan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Talasgücü Belediyespor Başkanı Cafer Nalbat, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular katıldı.

Teknik direktör Halil Aslan, takımla ilgili bilgiler vererek, “10 iç, 5 dış transfer gerçekleştirdik. Ayrıca geçen yıl Türkiye şampiyonu olan U19 takımımızdan 9 oyuncuyu A takıma yükselttik.” dedi.

Talasgücü Belediyespor Onursal Başkanı ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise, yeni sezonun hayırlar getirmesini dileyerek, “Geçen yıl sezonu gayretlerle ortanın üzerinde bitirmekle beraber, U19 takımımız da Türkiye şampiyonu olunca onur duyduk. Amatör kulüpler bu işin ilk adımıdır. Temel sağlam atılırsa ileride güzel şeyler olur. Bu temel sadece Talasgücü Belediyespor’un değil, Türk futbolunun temelidir. Burayı kendiniz için olgunlaşma zemini olarak görüp kendinizi gösterdiğinizde başta Kayserispor, sonra diğer büyük kulüplerde yer alacağınızdan kuşkum yok. Biz bunun için varız. Sizler bizim için değerlisiniz, sizleri seviyoruz. Sizler küçüklerin rol modeli olacaksınız.” diye konuştu.

Başkan Yalçın, takımla ilgili hedeflerini de açıklayarak, “Şampiyonluk iddiası her takımın idealidir. Ama bizim esas idealimiz sizlerin büyük takımlara gitmeniz, bizim o kapıyı aralamamızdır. Çalışırsanız işte size güzel bir kulüp. Çalışırsanız sizler de kazanırız bizler de.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından imza törenine geçildi. Törende teknik direktör Halil Aslan ve yardımcıları Göksel Zehir, Altan Güneş ile kaleci antrenörü Cengiz Balcıoğlu kendilerini sarı lacivertli takıma bağlayan imzayı attı. Ayrıca 24 oyuncuyla sözleşme imzalandı. Tören birlikte çektirilen fotoğrafla sona erdi.

Yoruma kapalı.